Biżuteria od Rodrigo Otazu, znana z "Seksu w wielkim mieście" 65% taniej

Joanna Szczurek
22.06.2020 16:30
otazu

otazu (seks w wielkim mieście/ otazu)

Projektowana w Nowym Jorku biżuteria Otazu jest znana z filmu "Seks w wielkim mieście". Z pewnością kojarzycie imponujący naszyjnik, który miała na sobie Carrie Bradshaw. Teraz biżuterię tej marki możesz kupić z ogromnym rabatem! Zobacz modele, które nas zachwyciły.

"Seks w wielkim mieście" to kultowy amerykański serial, którego główna bohaterka Carrie Bradshaw stała się ikoną mody również w świecie realnym! Wiele rzeczy, które miała na sobie w fikcyjnej opowieści można kupić naprawdę. Wśród nich są buty Manolo Blahnik, torebka Dior czy biżuteria Otazu. 

 

Wysadzana kamieniami szlachetnymi i dopracowana w każdym calu. Przepiękna biżuteria Otazu zachwyci każdą kobietę, która lubi zwracające uwagę naszyjniki, kolczyki i bransoletki. Wybrałyśmy modele z wyprzedaży, które są teraz tańsze nawet o 65%! Najbardziej podobają się nam masywne naszyjniki, które ozdobią wieczorowe i szykowne stylizacje. Każda bluzka czy sukienka z dekoltem będzie wyglądać jeszcze lepiej , jeżeli dobierzesz do niej taki naszyjnik. Na uwagę zasługują też piękne kolczyki, które będą wyglądać dobrze do upiętych w kok lub kucyk włosów. Mamy też delikatne bransoletki, dla tych z was, które cenią prostotę i minimalizm. 

Więcej biżuterii Otazu z wyprzedaży znajdziesz poniżej.