Hot news: legendarne klapki Kubota kupisz teraz w Biedronce w zachęcającej cenie. Polacy je uwielbiają!

Od poniedziałku 22 lutego 2021 r. na półkach sieci sklepów Biedronka będzie można znaleźć legendarne klapki Kubota. W ofercie znajdą się klapki basenowe w specjalnej cenie.

Promocja dotyczy dwóch modeli, męskich basenowych klapków Kubota Basic w kolorze czarnym i granatowym oraz damskich basenowych klapków Kubota Gel w kolorze różowym i miętowym. Promocyjna cena za parę obejmuje tylko produkty w sklepach Biedronki. 

Klapki Kubota Basic i Gel (model, który po raz pierwszy gości na półkach Biedronki) to gwarancja jakości – nie są to typowe klapki basenowe na jeden sezon. Wręcz przeciwnie, będą sprawdzać się przez długi czas, zapewniając komfort i stabilność chodzenia. 

 

Marka Kubota powstała w 1994 roku i od samego początku podbiła serca oraz stopy Polaków. Za sprawą oryginalnych, a jednocześnie klasycznych modeli klapków stała się ważnym elementem naszej rodzimej popkultury. 

Marka została reaktywowana w 2018 r. i od tamtego czasu prężnie się rozwija. Obecnie w ofercie posiada kilkadziesiąt modeli klapków, skarpet i akcesoriów. W maju będzie miała miejsce premiera pierwszej, wyczekiwanej przez fanów kolekcji odzieży. 

Produkty Kubota są częstym gościem w internetowych kanałach influencerów, klapki nosili m.in. influencerka beauty - Red Lipstick Monster, raper Tede, piosenkarka Margaret czy znany duet blogerów Make Life Harder.

Zobacz także: klapki na wiosnę w świetnej cenie!

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.