Marina zaskoczyła fanów nową fryzurą! To HIT tej jesieni!

Niedawno odbyła się oficjalna premiera najnowszej piosenki artystki "NEWS". Marina zaskoczyła swoich fanów prezentując na nim swój zupełnie nowy look! Piosenkarka postawiła na ostre cięcie i zmianę koloru swoich włosów! Na Instagramie gwiazdy właśnie pojawiło się jej zdjęcie, na którym w całej okazałości możemy zobaczyć nową fryzurę artystki!

Marina w nowej fryzurze

W teledysku do piosenki „NEWS” artystka zaprezentowała się fanom w zupełnie nowej fryzurze. Marina swoje długie, brązowe włosy postawiła drastycznie skrócić i przefarbować na blond! To jedna z pierwszych tak dużych zmian wizerunkowych artystki. Dotychczasowy look piosenkarki do tej pory był jej znakiem rozpoznawczym. Na potrzeby teledysku gwiazda zdecydowała się na najmodniejszą fryzurę tego roku! Włosy z długością do ramion są nie tylko wygodne, ale również niezwykle praktyczne! Fani są zachwyceni jej nową stylizacją! Taka długość pozwoli na szybkie stworzenie looku, który będzie prezentował się niezwykle stylowo! To strzał w dziesiątkę dla osób, które nie chcą codziennie poświęcać zbyt dużo czasu na układanie swoich włosów!

 

Marina z nową piosenką „NEWS”

Piosenkarka zawsze powtarzała, że mimo małżeństwa z Wojciechem Szczęsnym i przeprowadzce do Turynu, chce rozwijać swoją karierę! W tym tygodniu odbyła się oficjalna premiera jej najnowszej piosenki „NEWS”, która powstała we współpracy z Kabe. Utwór na Youtubie do tej pory wyświetliło blisko 900 tysięcy osób, co może świadczyć o ogromnym sukcesie artystki!

Zobacz wideo

Marina – mama, żona, piosenkarka, aktorka

Artystka należy do bardzo zapracowanych kobiet w naszym kraju. Świeżo upieczona mama Liama nie zwolniła tempa. Krótko po urodzeniu swojego synka, Marina zaangażowała się w prace nad serialem „39 i pół tygodnia”, kontynuacją popularnego kilka lat temu serialu „39 i pół” z Tomaszem Karolakiem w roli głównej. Mimo codziennego życia za granicą, artystka z powodzeniem połączyła pracę na planie z wychowywaniem swojego dziecka. Gwiazda każdą wolną chwilę spędza z pociechą, a ostatnio zabrała go  pierwszy raz na mecz polskiej reprezentacji, gdzie grał jego tata Wojciech Szczęsny.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.