Redakcja Avanti24

Katarzyna Żechowicz - kierownik redakcji i wydawców C2C

Jest dziennikarką i pasjonatką Włoch. Stypendystka rządu włoskiego, ukończyła z wyróżnieniem studia o modzie na najstarszym w Europie Uniwersytecie Bolońskim. Oprócz tego jest absolwentką dziennikarstwa i italianistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie prowadzi własny portal o modzie i sklep internetowy Shop My Mood. Kolekcjonuje zagraniczne czasopisma, wśród których szczególne miejsce zajmuje włoska edycja Vogue'a. Uwielbia kuchnię śródziemnomorską, a każde wakacje spędza w ukochanej Kalabrii.

https://www.instagram.com/kasiazecho/

X2017.11.13. Warszawa . Redakcja , Avanti24 ,  Katarzyna Zechowicz . Fot. Michal Mutor
Fot. Michal Mutor

Adrianna Olejnik - kierownik redakcji SEO 

Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim, która nigdy nie marzyła o byciu panią profesor. Pisanie i czytanie sprawia jej ogromną przyjemność, a redakcja to wymarzone miejsce pracy. Miłośniczka literatury kobiecej, słońca i godzin spędzonych na eksperymentach kulinarnych. Moda to dla niej nie tylko sposób wyrażania siebie, ale też element kultury, który lubi zgłębiać.

Adrianna Olejnik
Fot. Michal Mutor

Beata Aduckiewicz - redaktor

Pisze dla Avanti24.pl już od kilku lat. Docenia niebanalne i pomysłowe stylizacje. Lubi też wszelkie kosmetyczne nowinki. Uwielbia czarną, smakową kawę, indyjskie jedzenie, słonie i wzorzyste tkaniny. W wolnych chwilach pogłębia swoją wiedzę na temat kultury Indii, uczy się języków, podróżuje i szuka nowych seriali do obejrzenia.

.
.

Joanna Szczurek - redaktor

Zawsze energiczna i uśmiechnięta absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pasjonatka malarstwa, muzyki i mody, z którą już od dzieciństwa wiązała swoją przyszłość. Miłośniczka stylistyki Balmain, barokowych wnętrz i czekolady.

Joanna Szczurek
Fot. Michal Mutor

Ola Falkowska - redaktor

Absolwentka dziennikarstwa, która przygodę z pisaniem rozpoczęła w czasie studiów. Redakcja to wymarzone miejsce pracy. Miłośniczka zwierząt. Nie wyobraża sobie życia bez kotów i... dobrej czekolady! Uwielbia kosmetyki. Śledzi nowości na rynku kosmetycznym - zwłaszcza do pielęgnacji twarzy i włosów.

Ola F.
fot. archiwum prywatne

Angelika Sobańska - redaktor

Absolwentka socjologii. Miłośniczka architektury i historii przedwojennej Warszawy. Spacerując po mieście uwielbia zatrzymywać się przy kamienicach i przyglądać się ich ornamentyce. Lubi także odpoczywać wśród zieleni natury, uczyć się języków obcych i marzy o graniu na fortepianie. W modzie lubi klasyczną elegancję i elementy stylu retro.


xxx