News: butik Okularoom z domową atmosferą

Okularoom to nowatorski pomysł na butik okularowy w samym Centrum Warszawy, na ul. Brackiej 22/16. Miejsce dla osób, które chciałyby w przyjaznej atmosferze dobrać okulary, zbadać wzrok, czy po prostu zaczerpnąć fachowej konsultacji u profesjonalistów. Domowy klimat kusi, aby zostać na dłużej i napić się kawy ze stylistą, który doradzi jak idealnie dopasować okulary do twarzy.

Pierwsze takie miejsce na mapie Warszawy

Okularoom na Brackiej - to pierwszy butik okularowy urządzony w warszawskim mieszkaniu. We wnętrzu oprócz nieskończonej ilości oprawek znajdziemy oryginalne detale, które od samego progu wprowadzą nas do okularowego świata. Wielkie binokle na ścianie, oprawki z włóczki, sznurówek, czy lustro z wyciętych okularów, to tylko niektóre atrakcje cieszące oczy gości. Pomysłowość butiku to również wielka piłka do rugby, w której możemy się zatopić i wypić kawę.

Pomysł nietuzinkowej konwencji salonu optycznego w mieszkaniu, zrodził się z połączenia wieloletniego doświadczenia właścicieli branży optycznej i rosnących potrzeb świadomego klienta. - Chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym każdy kto przyjdzie będzie czuł się swobodnie i znajdzie oprawki, z którymi nie będzie chciał się rozstać - mówi Zuzia Krasnodębska, założycielka Okularoomu.

Butik to połączenie doświadczenia i nowoczesnego podejścia do klienta. - Nie pozwolimy aby ktoś wyszedł od nas niezadowolony. Naszym założeniem jest to, aby każdy klient po wizycie w butiku został z nami już na zawsze - mówi Zuzia Krasnodębska. Co ważne nie mamy ukrytych kosztów, wszystkie ceny podane są w menu okularowym. Dodatkowo w cenie okularów można zbadać wzrok w specjalnie przeznaczonym do tego pokoju.

fot. Okularoom

Okulary Beyoncé i Rayana Goslinga

Dla Okularoomu nie ma rzeczy niemożliwych. Ekipa butiku realizuje nawet najbardziej skomplikowane zamówienia. - Jeżeli marzysz o okularach, które nosi Beyoncé lub zakochałeś się w nowych oprawkach Rayana Goslinga to wystarczy, że nam o tym powiesz, a my spełnimy Twoje życzenie - dodaje Zuzia. Wszystkie oprawki, które znajdują się w butiku na Brackiej 22/16 to starannie wybrane modele podążające za najnowszymi trendami. Szczególna uwaga przy wybieraniu asortymentu została zwrócona na materiały, z jakich wykonane są dostępne w butiku oprawki. Znajdziemy tam ultralekki i bardzo elastyczny grilamid TR-90, który zapewnia komfort noszenia oprawek, hipoalergiczny acetat, który cechuje się dużą przejrzystością i połyskiem w porównaniu z innymi tworzywami sztucznymi, antyalergiczny tytan oraz wytrzymała i odporna na korozję stal nierdzewna.

Ceny w menu okularowym od 199 do 399 PLN

W każdą środę do końca sierpnia można bezpłatnie zbadać wzrok u profesjonalisty. Zapisy pod adresem mailowym butik@okularoom.pl lub pod nr telefonu nr +48 517 770 473.

Jak trafić do Okularoom?

Ul. Bracka 22 lok. 16, vis-a-vis Traffic Club, 1 piętro, klatka w bramie. Wejście również od ulicy Chmielnej, przy restauracji Mąka i Woda.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij  TUTAJ

zobacz inne okulary przeciwsłoneczne w

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.