,,Seks w wielkim mieście": powrót już coraz bliżej! Serial jednak nie będzie taki jak dawniej

Należałaś do tych osób, co wręcz się modliły, aby serial ,,Seks w wielkim mieście" wrócił na ekrany? Jak się okazuje, twoje prośby nie poszły na marne! 7. sezon produkcji pojawi się na HBO Max. Nie będzie on jednak taki jak dawniej...

Pora na krótkie odświeżenie informacji. Kultowy serial Sex and the City powstał na bazie książki wydanej w 1997 roku autorstwa Candace Bushnell. Pierwsze odcinki Seksu w wielkim mieście HBO wyemitowało w 1998 roku z powodzeniem kontynuując produkcję aż do 2004 roku. Jednak przygoda czterech przyjaciółek nie zakończyła się na serialu. W 2008 roku premierę miał film o tym samym tytule co serial. Jako, że odniósł ogromny sukces, zdecydowali się nakręcić drugą część, którą można było zobaczyć na dużym ekranie w 2010 roku.

,,Seks w wielkim mieście": powrót

Jakiś czas temu: Cynthia Nixon, Sarah Jessica Parker i Kristin Davis udostępniły nowy zwiastun produkcji zatytułowanej And Just Like That na swoich profilach instagramowych. Nie jest to oczywiście nic innego, jak kolejna odsłona popularnego serialu HBO! "Nie mogłam przestać się zastanawiać, gdzie oni teraz są" - dopisała Sarah Jessica Parker. Pod jej postem natychmiast zaroiło się od komentarzy szczęśliwych fanów serialu Seks w wielkim mieście. Nowy serial Max Original powstaje na podstawie książki Seks w wielkim mieście Candice Bushnell oraz oryginalnego serialu telewizyjnego stworzonego przez Darrena Star. And Just Like That będzie kontynuował historie Carrie, Mirandy i Charlotte. Sarah Aubrey, szefowa oryginalnych produkcji w HBO Max, w oficjalnym oświadczeniu prasowym podkreśliła, że jest podekscytowana tym, że fani mogą zobaczyć jak ewoluowały historie kultowych postaci od czasu oryginalnego serialu i filmów.

,,Seks w wielkim mieście": obsada

Sarah Jessica Parker, Kristin Davis oraz Cynthia Nixon potwierdziły udział w 7. sezonie Seksu w wielkim mieście. Niestety, w nowej odsłonie serialu zabraknie jednej z kluczowych w obsadzie aktorek. Jak podaje branżowy serwis Deadline.com, w kontynuacji nie zobaczymy Kim Cattrall, czyli serialowej Samanthy Jones. Aktorka wielokrotnie powtarzała, że nie chciałaby brać udziału w kontynuacji serialu, a w jej postać z powodzeniem mógłby wcielić się ktoś inny. W Internecie oczywiście zawrzało! Fani serialu, ale nie tylko oni, prześcigają się w pomysłach, jak można ten problem rozwiązać. Nie brakuje także mniej lub bardziej prawdopodobnych spekulacji na temat tego, dlaczego filmowa Samantha Jones podjęła taką decyzję.

,,Seks w wielkim mieście": nowy sezon

Chyba nie ma takiej osoby, która z podekscytowaniem nie oczekuje najnowszego sezonu Seksu w wielkim mieście. Mimo, że premierowej daty serialu nie podano, możemy oczekiwać, że pierwszy klaps na planie filmowym wybrzmi już wiosną tego roku w Nowym Jorku. Z pewnych informacji wynika, iż powstanie aż 10 odcinków 7. sezonu. Jest na co czekać!

Więcej o: