Nowość od marki Clarins! Body Fit Active to ekspert w modelowaniu sylwetki

Body Fit Active został stworzony dla wszystkich kobiet w ruchu. Niezależnie od tego, czy ćwiczysz regularnie czy nie, Body Fit Active wzmacnia efekty wszystkich Twoich aktywności. Skuteczny z każdym krokiem, pomaga zmniejszyć wygląd nieestetycznych wgłębień na skórze, ujędrnić i wymodelować sylwetkę. Brzmi kusząco? Sprawdź szczegóły!

Kluczowe składniki

Organiczny ekstrakt z herbaty matcha, wybrany spośród 117 składników ze względu na zdolność do przyspieszania cyklu kreatynowego o 50%(1), odgrywa znaczącą rolę w zużyciu energii poprzez stymulację spalania, a tym samym usuwania tłuszczu z organizmu. Ma również uzupełniające działanie anty-adipogenne i lipolityczne.

Wzmocnione działanie na 3 rodzaje adipocytów:

Cztery uzupełniające się składniki w połączeniu z [SKIN SMOOTHING POWER COMPLEX] zapewniają skuteczne działanie na trzy typy adipocytów, odpowiedzialnych za wgłębienia na skórze, i widocznie poprawiają wygląd skóry:

  • Ekstrakt z celozji pomaga ograniczyć magazynowanie tłuszczu
  • Ekstrakt ze świerzbnicy polnej (roślina organiczna) wspomaga usuwanie tłuszczu
  • Ekstrakt z liści pigwy działa na trzy rodzaje adipocytów odpowiedzialnych za wgłębienia na skórze
  • Ekstrakt z organicznej mięty nadwodnej pomaga ograniczyć niedotlenienie tkanek i ujędrnić skórę poprzez stymulację syntezy kolagenu

Body Fit ActiveBody Fit Active materiały prasowe

Udowodniona skuteczność na nierówności na skórze

Zainspirowana kriolipolizą, zmysłowa konsystencja Body Fit Active dopełnia skuteczność kluczowych składników. 

Daje natychmiastowy efekt napięcia i ujędrnienia skóry, który utrzymuje się przez długi czas, zapewniając widocznie piękniejszą skórę. Nieklejący i nietłusty, świeży i rozpływający się różowy żel jest łatwy w aplikacji – pozostawia skórę miękką i świeżą. Uczucie lekkości i efekt ujędrnienia odczuwalne natychmiast.

PO 14 DNIACH

86% kobiet potwierdza, że skóra jest wygładzona.

PO 28 DNIACH

82% kobiet potwierdza, że Body Fit Active minimalizuje nieestetyczne wgłębienia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.