Urządzenia Dyson w eleganckim odcieniu pudrowego różu i różowego złota na Dzień Matki [limitowana edycja]

Firma Dyson stosując akademickie podejście do koloru, bada sposób, w jaki odcienie współgrają ze sobą. Tym razem przedstawia urządzenia w eleganckim odcieniu pudrowego różu i różowego złota. To limitowana edycja na Dzień Matki. Wygląda pięknie!

Doskonałe kolory, materiały i wykończenia

Projektanci marki podczas projektowania tej limitowanej edycji kolorystycznej na Dzień Matki, czerpali inspirację z pereł – podczas ich obserwacji widoczne stają się trzy aspekty ich koloru: kolor podstawowy, odcień oraz orient lub połysk perły. Zespół chciał uchwycić tę esencję w koncepcji wiosennej edycji specjalnej. Korpus urządzenia ma delikatny bladoróżowy odcień z ceramicznym wykończeniem. Uzupełnieniem są metaliczne odcienie głębokiej śliwki i głębokiego różu. Palety kolorów Dyson są opracowywane równie starannie jak urządzenia, a pielęgnacja włosów jest prawdziwym poligonem doświadczalnym dla kolorów. Projektantom zależało na zachowaniu równowagi w kolorystyce, by jednocześnie przyciągała uwagę, ale była również przyjemna w użytkowaniu na co dzień. Jej uzupełnieniem jest ultramatowe wykończenie, które udało się uzyskać dzięki precyzyjnie nałożonym satynowym powłokom farby, które zapewniają gładką i miękką w dotyku teksturę. Materiały używane przez Dyson są rygorystycznie testowane, aby wytrzymać nieuniknione uderzenia i wstrząsy związane z intensywnym trybem życia w domu.

Różowy to ponadczasowy kolor, który z roku na rok zyskuje nowe interpretacje w świecie designu. Blady róż został wybrany do tej edycji limitowanej, aby dodać odrobinę elegancji i ciepła, doskonale uosabiając inspirację, która za nim stoi - perłę. Włączając blady róż, chcemy stworzyć poczucie miękkości i wyrafinowania, wzbogacając proces stylizacji o nową estetykę.

– opowiedziała Amelia Ayerst CMF Design Manager.

Doskonałe kolory, materiały i wykończeniaDoskonałe kolory, materiały i wykończenia fot. materiały prasowe Dyson

Suszarka do włosów Dyson Supersonic™:

Mały, lekki i szybki. Cyfrowy silnik Dyson V9 jest sercem naszej technologii pielęgnacji włosów. Każda zaprojektowana końcówka zapewnia precyzję nie powodując uszkodzeń termicznych. Wysoka temperatura może zmieniać białka we włosach, powodując blaknięcie koloru, dlatego suszarka do włosów Dyson Supersonic™ została wyposażona w inteligentną technologię kontroli ciepła, która chroni włosy przed przegrzaniem. Mniej zniszczone włosy odbijają więcej światła w jednym kierunku, dzięki czemu wydają się lśniące. Suszarka do włosów Dyson Supersonic™ w kolorze pudrowego różu i różowego złota kosztuje 1999 zł i jest dostępna w sklepach stacjonarnych Dyson oraz na stronie Dyson.pl.

Dyson Airwrap™ multistyler:

Jedno urządzenia. 13 końcówek. Wiele stylów. Wiele rodzajów włosów. Regulowany przepływ powietrza dla łatwiejszej stylizacji. Suszarko-lokówka Dyson Airwrap™ posiada inteligentną kontrolę ciepła, która mierzy i reguluje temperaturę. Pomaga chronić włosy przed ekstremalnymi uszkodzeniami termicznymi i utrzymuje połysk. Kręć, stylizuj, wygładzaj i ukrywaj puszące się włosy. Bez ekstremalnego ciepła. Multistyler Dyson Airwrap™ w kolorze pudrowego różu i różowego złota kosztuje 2599 zł i jest dostępny w sklepach stacjonarnych Dyson oraz na stronie Dyson.pl.

Dyson Supersonic/ Dyson AirwrapDyson Supersonic/ Dyson Airwrap fot. materiały prasowe Dyson

Dyson Supersonic/ Dyson AirwrapDyson Supersonic/ Dyson Airwrap fot. materiały prasowe Dyson
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.