Braun wprowadza na rynek nowe urządzenie do depilacji metodą IPL - Braun Skin i.expert

Braun wprowadza na rynek pierwszy na świecie system IPL, który uczy się po każdym użyciu i adaptuje do potrzeb skóry - Braun Skin i.expert z rewolucyjną technologią AI, która odmieni twój sposób pielęgnacji i zapewni 1 rok gładkiej skóry*. Już teraz dowiedz się więcej!

Dlaczego warto?

Pionierska niemiecka marka produktów do pielęgnacji – Braun zaprezentowała światu urządzenie Skin i·expert, jedyny w pełni połączony system IPL, który uczy się, dostosowuje i zapewnia spersonalizowane wskazówki w czasie rzeczywistym. Oto tylko kilka z jego zalet:

? Braun Skin i·expert IPL to pierwszy na świecie system IPL, który naprawdę uczy się po każdym użyciu, aby zapewnić spersonalizowane doświadczenie dostosowane do użytkowniczki.

? Najnowocześniejsza technologia Braun Skin i·expert IPL uczy się i prowadzi użytkownika w czasie rzeczywistym, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

? Braun oddaje kontrolę w twoje ręce – stań się swoją własną kosmetyczką i zapewnij sobie długotrwałą depilację w domowym zaciszu.

Dlaczego warto?Dlaczego warto? fot. materiały prasowe BRAUN

Depilacja jak z salonu bez wychodzenia z domu

Braun Skin i-expert pozwoli Ci osiągnąć szybkie i długotrwałe rezultaty depilacji (nawet do 1 roku gładkiej skóry*), a wszystko to bez konieczności wychodzenia z domu.

Inteligentny system, który automatycznie dostosowuje moc impulsów świetlnych do odcienia skóry, zapewniając przy tym ciągłe i spersonalizowane wskazówki dotyczące wykonywania zabiegów na poszczególnych partiach ciała w czasie rzeczywistym – oddając tym samym w twoje ręce decyzję odnośnie redukcji włosów lub ich pozostawienia.

Technologia Skin i·expert IPL została zaprojektowana z myślą o szybkim, bezpiecznym i wygodnym redukowaniu owłosienia. Urządzenie łączy się z aplikacją mobilną, dostarczając spersonalizowanych wskazówek i prowadzi przez cały cykl zabiegów, które wykonamy samodzielnie w domu, a ich efekty będą porównywalne z tymi, które znamy z profesjonalnych salonów kosmetycznych.

Depilacja jak z salonu bez wychodzenia z domuDepilacja jak z salonu bez wychodzenia z domu fot. materiały prasowe BRAUN

Szybsza i tańsza depilacja

? Informacje zwrotne dostarczane w czasie rzeczywistym pomogą Ci w prawidłowym przeprowadzaniu zabiegów na depilowanych obszarach, tak aby uniknąć pominięcia jakiegokolwiek z nich.

? Jedyne** urządzenie z automatycznym dopasowaniem mocy impulsu świetlnego do twojego unikalnego odcienia skóry i funkcją Skin Check pozwalające osiągnąć najlepsze rezultaty, przy jednoczesnym zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

? Nie musisz już martwić się o to, że przegapisz wizytę w profesjonalnym gabinecie, dzięki funkcjom Personal Progress Tracker i Smart Planner. Umożliwiają one śledzenie postępów, automatycznie dostosowując harmonogram sesji i pokazując, ile zabiegów jeszcze pozostało. Dzięki temu z łatwością przejmiesz kontrolę nad swoją podróżą do depilacji za niewielką część kosztów, które wydałabyś na wizytę w salonie.

Depilacja jak z salonu bez wychodzenia z domuDepilacja jak z salonu bez wychodzenia z domu fot. materiały prasowe BRAUN

* Przy stosowaniu zalecanej procedury. Indywidualne efekty mogą się różnić.

**Technologia współdzielona z Cyden.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.