PINKO wprowadza nowe torebki specjalnie na Walentynki w 2024 roku!

Dobre wieści! Marka PINKO wprowadza nowe torebki JOLENE i NAPLAK specjalnie na Walentynki w 2024 roku. Tym razem możemy pożegnać się z charakterystycznym logo z dwoma jaskółkami. Marka wybrała detal w kształcie półserca - minimalistyczny i bardziej uniwersalny.

Walentynkowy model JOLENE 

PINKO zaprasza do przeżywania swojej wolności każdego dnia, na swój własny sposób. Zrób to, co chcesz! Każdego dnia! Nowa torebka Jolene jest ozdobiona paskiem na ramię, metalową sprzączką w kształcie serca. Jest idealna dla kobiety, która chce być sobą i nie ma ochoty na tradycyjne randki walentynkowe. Model jest dostępny w dwóch rozmiarach, mini i klasycznym, a także w dwóch wersjach kolorystycznych: różowej i śmietankowej.

Walentynkowy model JOLENEWalentynkowy model JOLENE fot. materiały prasowe PINKO

Walentynkowy model NAPLAK

Jednak to nie koniec nowości! Pinko pomyślało o jeszcze jednym modelu – NAPLAK VINTAGE, który jest zdecydowanie bardziej lśniący i zdobiony. Wydłużona torebka na kształt bagietki wykonana została z miękkiej i minimalistycznej skóry imitującej styl vintage. Wzbogacono ją ręcznie wykończonymi akcentami z kryształków, które z daleka przykują uwagę. Nazwa torebki inspirowana jest popularnym chińskim slangiem: wymowa „520" w języku chińskim brzmi bardzo podobnie do wymowy słów „kocham cię". Przekaz jest jasny: nie bój się być sobą i słuchać swojego serca! 

Walentynkowy model NAPLAKWalentynkowy model NAPLAK fot. materiały prasowe PINKO

Więcej o:
Copyright © Agora SA