Przyszłość nowoczesnej bielizny. Komfort i styl pełen technologii w nowej kolekcji Triumph

W sezonie wiosna/lato'24 Triumph kontynuuje wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań oraz rozwija zarówno istniejące, jak i nowe linie produktów, które rewolucjonizują pojęcie nowoczesnej bielizny. Marka kładzie nacisk na dopasowanie jej do różnorodnych typów kobiecych sylwetek oraz zaspokojenie indywidualnych preferencji i zróżnicowanych stylów życia kobiet.

Nowa kolekcja Triumph – Smart Active Infusion

Nowością jest Smart Active Infusion. Innowacyjna kolekcja, którą można zestawiać i stylizować warstwowo, została zaprojektowana z wykorzystaniem szeregu inteligentnych rozwiązań, takich jak np. bio-technologia tekstylnej kontroli zapachu, która zapewnia skuteczną i trwałą świeżość ubrań i bielizny.

Dzięki niezachwianemu dążeniu do doskonałości, Triumph łączy nowoczesne wzornictwo z najnowszymi innowacjami w projektowaniu i technologii tkanin, tworząc kompleksową ofertę bielizny, która zaspokoi wymagania kobiet w każdym aspekcie ich życia. Od delikatnych koronkowych biustonoszy, które emanują zmysłowością, po elegancką bieliznę nocną miękko otulającą ciało, nowa kolekcja Triumph zapewnia kobietom możliwość podkreślenia ich wyjątkowego stylu bez konieczności rezygnowania z komfortu, na który zasługują.

Nowa kolekcja Triumph - Smart Active InfusionNowa kolekcja Triumph - Smart Active Infusion fot. materiały prasowe Triumph

Nowa kolekcja Triumph – Amourette Charm Delight

Biustonosz zaprojektowany z delikatnie zdobionym tyłem ma charakterystyczną dla Triumph elastyczną koronkę, która nadaje zmysłowym i kobiecym modelom Amourette kultowy wygląd, dopasowanie i niezwykłe wsparcie. Uzupełnieniem kolekcji są stringi Hipster String oraz majtki Highleg Panty w odcieniu Fresh Powder.

Nowa kolekcja Triumph - Amourette Charm DelightNowa kolekcja Triumph - Amourette Charm Delight fot. materiały prasowe Triumph

Nowa kolekcja Triumph – Mysterious Spotlight

W sezonie na wiosnę-lato 2024 Triumph wprowadza również nową, inspirowaną trendami linie: Mysterious Spotlight. To kolekcja nowoczesnej i niezwykle modowej bielizny, która odważnie wychodzą z ukrycia, zachęcając do noszenia underwearu jako widocznej części stroju. A wszystko to przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Doskonale łączy wyrafinowany styl i zmysłowy design. Projekty biustonoszy, majtek i body bazują na grze prześwitujących fragmentów tkaniny z wyrafinowanymi detalami z taśm i pasków. Wszystko po to, aby stworzyć uwodzicielską sylwetkę, jednocześnie zapewniając bezkonkurencyjny komfort.

Nowa kolekcja Triumph - Mysterious SpotlightNowa kolekcja Triumph - Mysterious Spotlight fot. materiały prasowe Triumph

Nowa kolekcja Triumph – Sleep Silky Sensuality

Kolekcja jest wykonana z miękkich, wysokiej jakości tkanin z subtelnym żakardowym nadrukiem litery "T" z logo Triumph. Inkluzywny fason "boyfriend" jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego typu sylwetki, zapewniając dużą swobodę ruchów. W tym sezonie do oferty dodano koszulę w stylu boyfriend i długie spodnie, dostępne w stonowanej kolorystyce Peach Blossom i Toast.

Nowa kolekcja Triumph - Sleep Silky SensualityNowa kolekcja Triumph - Sleep Silky Sensuality fot. materiały prasowe Triumph

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.