Anja Rubik zachwyca na pokazie Saint Laurent minimalistyczną i efektowną stylizacją

Anja Rubik nie po raz pierwszy i nie po raz ostatni sprawia, że patrzy na nią cały świat. Na ostatnim pokazie Saint Laurent pojawiła się w stylizacji, od której ciężko było oderwać wzrok!

Dbałość o formę

Anja Rubik zazwyczaj zachwyca na wybiegu, ale ostatnio wspierała Anthony’ego Vaccarello, dyrektora kreatywnego YSL jako gość na widowni. Modelka jest konsekwentna w swoim stylu i kolejny raz pokazuje, jak ważne są dla niej formy. Minimalistyczny płaszcz, w którym modelka wybrała się na najnowszy pokaz YSL, ma przeskalowane i uniesione ku górze ramiona, co prezentuje się rewelacyjnie i w kontraście do jej dopasowanej prześwitującej naked dress w podobnym odcieniu. Sukience warto przyjrzeć się chwile dłużej – doceniamy ją za marszczenia po bokach, odsłonięte ramiona i pięknie układający się materiał. Płaszcz na pierwszy rzut oko zachwyca jakością godną Saint Laurent, a wysoko postawiony kołnierz dodaje i detale dodają mu żołnierskiego charakteru. 

Anja Rubik dba o dobór formyAnja Rubik dba o dobór formy fot. Anja_Rubik

Fokus na dodatki

Anja podkreśliła stylizacje czarnymi dodatkami – klasycznymi szpilkami oraz cienkim paskiem w talii. W związku z tym cały look skupia się tylko na dwóch kolorach: beżu i czerni. Łatwiej być nie mogło prawda? Jedynym kolorystycznym wykroczeniem są złote kolczyki z dużym bordowym kamieniem w stylu vintage. To jedyny biżuteryjny dodatek, na jaki zdecydowała się Anja. Świetnie zresztą pasują do jej wyrazistego makijażu – wiśniowej szpilki i smokey eye. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.