Beyonce w najnowszym teledysku olśniła butami od polskiej projektantki. Ubrania tej marki nosi też Anna Lewandowska

31 lipca odbyła się premiera nowego albumu Beyonce "Black is King". Fani na całym świecie oszaleli na punkcie muzycznego widowiska, które pojawiło się na platformie Disney +. Magda Butrym, ceniona polska projektantka, ogłosiła na Instagramie, że to właśnie po buty z jej kolekcji sięgnęła gwiazda światowego formatu. Ten model skradł nasze serca!

Beyonce w butach od Magdy Butrym

Premiera „Black is King” to jedno z najgłośniejszych wydarzeń w ostatnim czasie, które na długo zapisze się w historii kultury. Okazuje się, że Beyonce, uchodząca za jedną z najlepiej ubranych gwiazd na świecie do teledysku do piosenki „Mood 4 Eva” włożyła klapki projektu Magdy Butrym. Model pochodzi z kolekcji jesień-zima 2018, dlatego nie zdziwimy się, jeśli któraś z naszych czytelniczek ma je w swojej kolekcji, ponieważ obecnie są nie do zdobycia. Obuwie wyróżnia zakryty nosek w szpic, który zdobi kokarda. Oryginalnie do tego obuwia dołączona jest bransoletka z delikatnych pereł, jednak piosenkarka się na nią nie zdecydowała. Ceny klapek w sklepie internetowym polskiej projektantki zaczynają się od ok. 1990 zł. Za stylizacje Beyonce odpowiada Zerina Akers.

Beyonce i jej nowy album Black is King

„Black is King” to 85-miutowowa produkcja, która podniosła innym twórcom kolejny raz wysoko poprzeczkę. Muzyka, scenografia, kostiumy i charakteryzacja – tu wszystko do siebie pasuje i współgra ze sobą w najdrobniejszym calu. W teledysku nie brakuje powiązań z popkulturą, jednak jak się okazuje to córeczka Beyonce skradła całe show. Dziewczynka nie tylko występuje w teledysku, ale również śpiewa.

 

Magda Butrym ubiera największe gwiazdy

Beyonce to niejedyna gwiazda światowego formatu, która zdecydowała się na produkty z kolekcji polskiej projektantki Magdy Butrym. W tej marce zakochała się także Kim Kardashian-West, Kylie Jenner oraz Kendall Jenner, a także Rosie Huntington-Whiteley. To oczywiście tylko kilka z nazwisk, które sięgają po projekty Polki. W naszym kraju także nie brakuje zainteresowania produktami z jej logo. Ostatnio Anna Lewandowska zaprezentowała się na weselu przyjaciół w kreacji, która zachwyciła fanów, a pochodzi z kolekcji Butrym.

Więcej o: