Beyonce stworzy kolekcję ubrań i dodatków dla adidasa!

To może być najgłośniejsza współpraca tego roku! Jedna z najbardziej wpływowych kobiet na świecie i sportowy gigant łączą siły. Beyonce została właśnie partnerem kreatywny adidasa i wraz z zespołem stworzy nowe linie butów i odzieży.

Beyonce to nie tylko wybitna artystka, ale także sprawna bizneswoman. Wspólnie z mężem są już miliarderami (!), ale ani myślą zwalniać tempa. Piosenkarka od kilka lat "romansuje" z branżą modową. Trzy lata temu założyła streetwearową markę Ivy Park, a teraz zasiliła zespół adidasa. 

Beyonce nie tylko będzie twarzą nowej kolekcji - objęła także funkcję dyrektor kreatywnej w firmie. Wraz z zespołem stworzy nowe linie butów i odzieży. W projekt zaangażowana będzie także marka Ivy Park. Relacja piosenkarki i kultowego brandu opiera się na wspólnie wyznawanych wartościach. Obie strony od lat działają na rzecz mniejszości, wspierają także kobiety w ich dążeniu do równouprawnienia w życiu prywatnym, publicznym i zawodowym. 

To dla mnie partnerstwo na całe życie. adidas odniósł ogromny sukces w przesuwaniu granic twórczych. Dzielimy się filozofią, która stawia kreatywność, rozwój i odpowiedzialność społeczną na szczycie biznesowych priorytetów. Z niecierpliwością czekam na ponowne uruchomienie i rozszerzenie Ivy Park na prawdziwie globalną skalę ze sprawdzonym, dynamicznym liderem - mówi Beyonce.

Piosenkarka stworzy zarówno linie typowo sportowe, jak i te lajfstajlowe - codzienne. Poza tym opracuje także unikalny program ukierunkowany na cele, skupiający się na empowermencie i stworzeniu nowych możliwości dla następnej generacji sportowców, twórców i liderów.