Zjawiskowa Emma Stone w sukni polskiej projektantki pozuje w Vogue!

Emma Stone, nominowana w tym roku do Oscara za drugoplanową rolę w filmie "Faworyta", pojawiła się w sukni projektu Magdy Butrym. Aktorka wystąpiła w specjalnej sesji dla amerykańskiego Vogue.

Oscary 2019 już za kilka dni, tymczasem nominowana do statuetki Akademii Filmowej Emma Stone, pojawiła się w sesji przygotowanej przez amerykańskiego Vogue. Aktorka pozuje w pierzastej sukni od polskiej projektantki Magdy Butrym.

Emma Stone, Kim Kardashian i Anja Rubik ubierają się u Magdy Butrym

Magda Butrym szturmem podbija amerykański rynek. W spódnicy jej projektu sfotografowana została Kim Kardashian, a do sławnych klientek jej marki zaliczają się także Anja Rubik, Kendall Jenner, Karolina Kurkova, Dua Lipa czy Chloë Sevigny. Projekty Butrym znalazły się w interentowych sklepach z modą luksusową: Net-a-Porter, Mytheresa.com i Farfetch.

Ozdobiona piórami suknia, w której pozuje Emma Stone pochodzi z kolekcji Magdy Butrym na sezon wiosna-lato 2019. Kreacja inspirowana modą lat 20. doskonale pasuje do retro stylu oraz urody aktorki. Poza tym doskonale wpisuje się w najgorętsze trendy nadchodzącego sezonu. Pióra pojawiły się w kolekcjach Marca Jacobsa, Saint Laurent, Celine czy Valentino