6-letnia North West, córka Kim Kardashian i Kanye Westa, rapuje na pokazie Yeezy podczas Paris Fashion Week

Wczoraj odbył się pokaz kolekcji Yeezy Sezon 8, którego twórcą jest Kanye West. Dumny tata 6-letniej dziewczynki postanowił zaskoczyć zaproszonych gości podczas Paris Fashion Week prezentując na wydarzeniu wokalne umiejętności swojej córki. Czy North West to kolejna gwiazda w rodzinie Kim Kardashian?

Córka Kim Kardashian i Kanye Westa rapuje na Paris Fashion Week

Prezentacja kolekcji Yeezy Sezon 8 na Paris Fashion Week ściągnęła do europejskiej stolicy mody nie tylko twórcę marki Kanye Westa, ale także jego żonę, Kim Kardashian, córkę North West oraz szwagierkę Kourtney Kardashian z córką Penelope. Na koniec pokazu na gości czekała nie lada niespodzianka. Na scenę wyszła 6-letnia córka gwiazdorskiej pary rapując „What Do I Do?”, utwór należący do popularnej w Stanach Zjednoczonych artystki ZaZa. Rodzina Kardashianów zgodnie twierdzi, że dziewczynka ma artystyczną duszę, co wielokrotnie udowodniła!

 

Skandal na pokazie Yeezy Sezon 8

Kim Kardashian zdradziła, że jej córka, North West w ostatniej chwili poprosiła swojego tatę, Kanye Westa, o to aby mogła wystąpić podczas jego pokazu Yeezy Sezon 8 na Paris Fashion Week. Rodzice artystki ZaZa, do której należy utwór, na Instagramie poprosili, aby rodzina Kardashian-West uszanowała prawa do utworu ich dziecka i wskazali młodą artystkę, jako jego oryginalnego wykonawcę. Kim Kardashian w komentarzu odpowiedziała, że jej córka szaleje na punkcie młodej wokalistki i ma nadzieję, że dziewczynki będą mogły wkrótce się spotkać. Na Instagram Stories żony Kanye Westa pojawiła się informacja o tym, czyj utwór wykonała 6-letnia North.

 

Pokaz Yeezy Sezon 8 na Paris Fashion Week

Kolekcja Yeezy Sezon 8 to charakterystyczny dla marki minimalizm i kolory ziemi. Na pokazie na Paris Fashion Week dominowały beże, khaki, biel i różne odcienie szarości. Kanye West, do którego należy marka dba o to, by projekty wyróżniały nie tylko fasony, ale także formy produktów. W kolekcji na jesień-zimę 2020 znajdziemy ciepłe, puchowe kurtki, bluzy z kapturem połączone z wysokimi kołnierzami oraz dopasowane spodnie z rozszerzanymi nogawkami. Mocnym punktem prezentacji były także buty, które swoim fasonem zaskakują niemal za każdym razem!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.