Nowa, diamentowa kolekcja W.KRUK

Diamenty to najlepsi przyjaciele każdej kobiety i co ważne pasują do każdej stylizacji! W.KRUK dobrze wie jak zadowolić swoje Klientki, dlatego stworzył nową kolekcję wód perfumowanych i biżuterii inspirowanej właśnie tymi rzadkimi kamieniami.

Diamentowe wody perfumowane W.KRUK

Która kobieta nie kocha diamentów? Teraz dzięki W.KRUK te najrzadsze kamienie świata są na wyciągnięcie ręki! Woda perfumowana W.KRUK to nowoczesne i zmysłowe kompozycje zapachowe, które wzbudzą zachwyt każdego! Specjaliści zadbali o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Buteleczki ozdobiono tabliczką wykonaną z prawdziwego mosiądzu. To kolejny dowód na to, że jest to naprawdę wyjątkowy produkt. Piękno i blask tych szlachetnych kamieni zamknięto w buteleczce z perfumami. Decyzja nie jest łatwa, ponieważ można wybrać aż z czterech różnych kompozycji: BLACK, BLUE, PURE i ROSE, których kolory odpowiadają najrzadszym diamentom.

Gwiazdy na premierze nowej kolekcji W.KRUK

W tym wyjątkowym wydarzeniu wzięło udział mnóstwo gwiazd, które zakochały się w nowych zapach i biżuterii W.KRUK. Izabela Janachowska, Karolina Malinowska, Ida Nowakowska, Ewa Szabatin oraz Beata Ścibakówna ,a także wiele influencerek mogły jako pierwsze sprawdzić, co kryje się za nowymi zapachami pełnymi blasku i jak prezentuje się nowa kolekcja biżuterii.

Ida Nowakowska na premierze nowej kolekcji perfum W.KRUKIda Nowakowska na premierze nowej kolekcji perfum W.KRUK Piotr Gamdzyk

Premiera biżuterii W.KRUK

Podczas premiery, która odbyła się na Placu Trzech Krzyży w Warszawie, zaprezentowano nie tylko zapachy, ale również biżuterię jedyną w swoim rodzaju! Diamenty stworzone przez człowieka? Tak, to jest możliwe!  Mimo tego, że New Diamond by W.KRUK powstają w laboratoriach posiadają wszelkie cechy tradycyjnych diamentów. Nowa biżuteria W.KRUK to odpowiedź na potrzeby współczesności i wyraz innowacyjności produktu. Posiadają niezbędne certyfikaty, które dowodzą o ich wyjątkowości. Do tej pory nie każda kobieta mogła sobie pozwolić na niebieski, różowy czy biały diament. Dzięki najnowszej kolekcji W.KRUK każda z nas może mieć w domu ten szlachetny kamień.

Pierścionek zaręczynowy DOSKONAŁY by W.KRUK

Pierścionek zaręczynowy to jeden z najważniejszych elementów biżuterii kobiety. Teraz to wydarzenie może być jeszcze bardziej wyjątkowe, dzięki kolekcji New Diamond by W.KRUK, w której do wyboru mamy pierścionki aż w 3 różnych kolorach. Niebieski, różowy lub biały diament zachwyci każdą kobietę! Ten produkt symbolizuje połączenie nowoczesności z nauką oraz przyrodą. Wyjątkowy pierścionek, dla wyjątkowej kobiety! Znajdziecie je salonach firmowych oraz w sklepie internetowym W.KRUK.