Izabela Janachowska pokazała zdjęcia z Dubaju. Wiemy, gdzie kupić taką czerwoną sukienkę!

Izabela Janachowska wrzuciła na instagram zdjęcia z wakacji w Dubaju. Czerwona sukienka tancerki sprawiła, że zamarzyłyśmy o jak najszybszym nadejściu lata.

Pod koniec stycznia Izabela Janachowska ogłosiła, że razem ze swoim mężem, Krzysztofem Jabłońskim, spodziewają się pierwszego dziecka, które ma przyjść na świat już wiosną. 

Wiosna tego roku, dokładnie w 7 rocznice naszej miłości przyjdzie na świat wymarzone i tak wyczekane przez nas maleństwo!

- napisała na Instagramie.

Izabela Janachowska w Dubaju pozuje w czerwonej sukience

Na swoim Instagramie Janachowska opublikowała szereg zdjęć oraz krótkich filmów ze swojego pobytu w Dubaju. Nie mogło zabraknąć na nich oczywiście słynnego hotelu Burj Al Arab, ale to nie bryła popularnego budynku przykuła naszą uwagę, ale piękna sukienka do ziemi, w której pozuje tancerka.

Czerwona kreacja to projekt polskiej marki Into The White z kolekcji wiosna-lato 2019. Kosztuje 590 zł. W ofercie marki znaleźć można sukienki w stylu boho nie tylko w czerwieni, ale także bieli, czerni oraz pastelowym różu. Wyglądają niezwykle efektownie, dzięki głębokiemu dekoltowi z tyłu oraz szerokiej falbanie ozdabiającej dół sukni. Jak widać, nie tylko Izabela Janachowska jest fanką tej sukienki.