nowa kolekcja

 • Bursztyn i morskie odpady w nowej kolekcji Orska. To...

  Bursztyn i morskie odpady w nowej kolekcji Orska. To...

  Do sprzedaży właśnie trafiła najnowsza kolekcja Baltica stworzona przez polską markę Orska. Właścicielka marki postanowiła wykorzystać bursztyn oraz odpady, które zalegają na dnie Bałtyku. Znamy ceny!

  News
 • Ma 272 butików na całym świecie, jednak dopiero teraz...

  Ma 272 butików na całym świecie, jednak dopiero teraz...

  BIMBA Y LOLA to hiszpański brand, który powstał w 2005 roku. Przedsiębiorstwo może pochwalić się aż 272 butikami na całym świecie, jednak dopiero teraz firma zawitała do Polski. W dodatku najnowszą kolekcję marki prezentuje Polka!

  News
 • Jesienne wibracje od TATUUM. Kolekcja TADAAM zaskakuje...

  Jesienne wibracje od TATUUM. Kolekcja TADAAM zaskakuje...

  TADAAM to nowa kampania polskiej marki TATTUM. Brand przyzwyczaił klientów do ponadczasowych klasyków, jednak tej jesieni zaskoczył nie tylko nowymi kolorami, ale również fasonami swoich produktów.

  News
 • Jesienne otulenie z nowościami od Top Secret. Nowa kolekcja...

  Jesienne otulenie z nowościami od Top Secret. Nowa kolekcja...

  Komfortowo, miękko i przytulnie. Tak można opisać nowa kolekcję Top Secret, z którą przenosimy się na łono natury. Wygodne, ciepłe ubrania otulają sylwetkę, chronią przed zimnem i pozwalają na chwile relaksu. Dzięki nim możemy poczuć się bezpiecznie, modnie i nowocześnie.

  News
 • Pierwsza treningowa kolekcja Roberta Lewandowskiego z 4F....

  Pierwsza treningowa kolekcja Roberta Lewandowskiego z 4F....

  "Every move builds your story" - to hasło przyświecające kolekcji tworzonej przez Roberta Lewandowskiego i 4F. Ta współpraca to nie tylko stroje do ćwiczeń, ale także cyfrowa przymierzalnia, która pozwoli przymierzyć produkty bez wychodzenia z domu. Co znalazło się w sprzedaży?

  News
 • Nowa kolekcja Sinsay Gym Hard. Zadbaj o kondycję w dobrym...

  Nowa kolekcja Sinsay Gym Hard. Zadbaj o kondycję w dobrym...

  Nowa kolekcja polskiej marki Sinsay Gym Hard to przede wszystkim wygodne i stylowe stroje w sam raz na trening. Oprócz modnych legginsów, topów i porządnych butów obejmuje ona także akcesoria, które pomogą ci zbudować wymarzoną sylwetkę i zadbać o formę w domu.

  News
 • Finalistka Top Model w nowej kolekcji znanej sieciówki.Oto...

  Finalistka Top Model w nowej kolekcji znanej sieciówki.Oto...

  Przedstawiamy jesienną kampanię Renee, której twarzą została Patrycja Sobolewska - finalistka dziewiątej edycji Top Model. W nowej kolekcji dominują kolory ziemi oraz trendy, które rządziły kilka dekad temu. Oto retro w nowoczesnym wydaniu - wybrałyśmy perełki na okres przejściowy.

  Ubrania i dodatki
 • Nowa kolekcja SENSES od Born2be - wybieramy hity, które...

  Nowa kolekcja SENSES od Born2be - wybieramy hity, które...

  Nie bez powodu Islandia została wybrana jako miejsce realizacji kampanii do nowej kolekcji Born2be SENSES. Ch-łod-na ko-lo-ry-sty-ka wyspy i nieco surrealistyczna natura two-rzą wyjątkową sce-ne-rię - idealnie współgrającą z je-sien-no-zi-mo-wą li-nią marki. Pośród tylu świetnych projektów mamy już...

  Ubrania i dodatki
 • Kolekcja roku Brodka x Reserved już dostępna! Wybieramy...

  Kolekcja roku Brodka x Reserved już dostępna! Wybieramy...

  Naturalne tkaniny, oryginalne kroje i detale, które mogą zaskakiwać - to tylko kilka z elementów wyróżniających najnowszą, kapsułową kolekcję Brodka x Reserved. Wybieramy nasze TOP 3, które po prostu trzeba mieć!

  Ubrania i dodatki
 • Mnogość barw i niepowtarzalne szlify opowiadające historię....

  Mnogość barw i niepowtarzalne szlify opowiadające historię....

  Biżuteria może odmienić charakter każdej stylizacji. W tym sezonie warto postawić na efektowne, a jednocześnie wyraziste dodatki, które pozwolą wyróżnić się z tłumu. Każdy kryształ z nowej kolekcji austriackiej marki Swarovski pozwala wyrazić siebie.

  News
Więcej o:

nowa kolekcja