Nowa autorska kolekcja biżuterii W.KRUK

Inspirowana stylem Art Noveau oraz estystyką Art Deco autorska kolekcja biżuterii W.KRUK zachwyca unikalnym wzornictwem w nowoczesnej odsłonie.

Rajski Ogród - zimowa kolekcja W.KRUK

Projektanci marki zainspirowani pięknem świata natury stworzyli autorską kolekcję biżuterii w złocie i srebrze. Wyróżnia ją misterne i niezwykle precyzyjne wykonanie – każdy wzór z kolekcji jest ręcznie malowany emalią. Do ozdoby wykorzystano kamienie szlachetne w nasyconych odcieniach błękitu, czerwieni, fioletu oraz zieleni. W kolekcji Rajski Ogród znalazły się diamenty, rubiny, szmaragdy, topazy oraz cyrkonie. Pojawia się również rodowana biżuteria w kolorze głębokiej czerni. 

Zimowa kolekcja autorska W.KRUKZimowa kolekcja autorska W.KRUK W.KRUK Rajski Ogród

Rajski Ogród to piękne studium flory i fauny, zamknięte w kunsztownie wykonanych elementach. W autorskiej kolekcji W. KRUK znalazły się zarówno duże, widowiskowe formy, jak i delikatne propozycje. Motywem przewodnim jest bajkowy motyw pary turkawek, pojawiający się na kolczykach, naszyjnikach, bransoletkach oraz pierścionkach.

W.KRUK Rajski ogródW.KRUK Rajski ogród Zimowa kolekcja W.KRUK

W.KRUK - najstarsza marka jubilerska w Polsce

W.KRUK to ponad 180 lat tradycji sztuki jubilerskiej. Marka posiada 120 salonów w całym kraju, w których oferuje złotą i srebrną biżuterię zdobioną szlachetnymi kamieniami. Często współpracuje ze znanymi osobowościami świata kultury i sztuki. W sierpniu tego roku marka pochwaliła się kolejną odsłoną kolekcji zaprojektowanej we współpracy z Martyną Wojciechowską. W maju 2017 roku w ofercie W.KRUK po raz pierwszy pojawiły się także ekskluzywne dodatki - skórzane torebki, ręcznie malowane apaszki oraz eleganckie okulary.