Netflix seriale

 • Top 10 Netflix Polska - lista najpopularniejszych filmów i...

  Top 10 Netflix Polska - lista najpopularniejszych filmów i...

  Top 10 Netlflix Polska to niezwykle przydatna lista dla każdego, kto szuka nowego serialu albo ciekawego filmu. Zobacz, co teraz najchętniej oglądają Polacy. Może znajdziesz coś ciekawego dla siebie!

  News
 • "Equinox" czyli "Równonoc": Netflix produkcja w stylu...

  "Equinox", a w polskiej wersji "Równonoc" - Netflix produkcja w stylu "Dark", czy może jednak to niesłuszna opinia? Zdania są podzielone.

  Kultura
 • Seriale romantyczne Netflix - poznaj nasze TOP 9. To...

  Seriale romantyczne Netflix - poznaj nasze TOP 9. To...

  Jak wykorzystać wolny czas? Nadrób zaległości filmowe i serialowe. Wybrałyśmy seriale romantyczne Netflix - aż 9 pozycji obowiązkowych. Możesz je obejrzeć sama, ale nadadzą się także na romantyczny seans we dwoje, a nawet na babskie Netlifx Party!

  News
 • The Crown sezon 5 - kiedy premiera i czego możemy się...

  The Crown sezon 5 - kiedy premiera i czego możemy się...

  The Crown to idealny serial dla miłośników monarchii oraz historii Wielkiej Brytanii. Ta produkcja Netflixa cieszy się sporym powodzeniem i dobrymi opiniami, a jej wielbiciele z niecierpliwością czekają na nowe odcinki, w których będzie m.in. nowa obsada. Kiedy premiera sezonu 5 The Crown?

  News
 • Netflix sierpień 2020: co, oprócz Lucyfera, pojawi się na...

  Netflix sierpień 2020: co, oprócz Lucyfera, pojawi się na...

  Netflix na sierpień 2020 zapowiada się ciekawie. Już niedługo premiera wyczekiwanego, piątego sezonu Lucyfera, ale to oczywiście nie wszystko. Platforma przygotowała dla nas mnóstwo interesujących niespodzianek. Zapowiada się miły miesiąc!

  Lifestyle
 • "Stranger Things" plagiatem? Netflix odpowiedział na zarzuty

  "Stranger Things" to jeden z najpopularniejszych seriali na Netflixie. Jego twórcy, a także sam serwis, kilka dni temu zostali oskarżeni o plagiat. Autorem zarzutów jest irlandzka firma, która pracowała nad tworzeniem podobnego serialu. Jaką odpowiedział wystosował Netflix?

  News
 • Kierunek: Noc sezon 2 - już wiadomo, że powstanie. Co to za...

  Kierunek: Noc sezon 2 - już wiadomo, że powstanie. Co to za...

  Kierunek: Noc to belgijski serial oryginalny Netflixa, którego pierwszy sezon widzowie mogli zobaczyć w maju tego roku. Do tej pory cieszył się dużą popularnością i zebrał dobre recenzje. Niedawno pojawiła się wiadomość, że Kierunek Noc będzie miał też drugi sezon.

  News
 • Netflix: nachodzące premiery i potwierdzone kontynuacje...

  Netflix: nachodzące premiery i potwierdzone kontynuacje...

  Netflix potwierdził wiele kontynuacji seriali, na które czekamy. Lista jest dosyć długa. Wygląda na to, że będzie na co czekać. Zobacz, czy twój ulubiony serial doczeka się nowych sezonów!

  News
 • Netflix lipiec 2020: lista premier seriali i filmów....

  Netflix lipiec 2020: lista premier seriali i filmów....

  Nowości Netflix na lipiec 2020 wyglądają naprawdę obiecująco. Zapowiada się miesiąc pełen wciągających seriali i świetnych filmów, które nie pozwolą ci się nudzić w trakcie wakacji. Zobacz pełną listę premier oraz, co warto zobaczyć!

  News
 • Stranger Things 4 - kiedy obejrzysz nowy sezon serialu...

  Stranger Things 4 - kiedy obejrzysz nowy sezon serialu...

  Na Stranger Things 4 sezon czeka z niecierpliwością wielu fanów tego jednego z najbardziej lubianych seriali Netflixa. Kiedy można spodziewać się nowych odcinków? Co czeka nas w kolejnym sezonie? Sprawdź!

  News
Więcej o:

Netflix seriale