Netflix 2020 - najlepsze seriale na wakacje, które umilą ci urlop!

W tym roku Netflix zachwyca nas nowymi ciekawymi propozycjami produkcji polskich, jak i zagranicznych. Poznaj najlepsze seriale na wakacje, które umilą ci urlop!

Najlepsze seriale na wakacje - Netflix

Wakacje to idealny moment na nadrobienie wszystkich serialowych zaległości. W 2020 roku czeka na ciebie wiele interesujących produkcji z gwiazdorską obsadą. Zobacz, które seriale na wakacje umilą ci urlop w tym roku!

Netflix 2020 - Black Mirror

Black Mirror to brytyjska, futurystyczna produkcja, która bardzo szybko zdobyła serca widzów na całym świecie. Jej premiera odbyła się w 2011 roku, a po kilku latach zakupiła ją platforma Netflix. Serial składa się z 5 sezonów i opowiada o problemach społeczeństwa w przyszłości, ściśle związanych z rozwojem technologii. Każdy odcinek poświęcony jest innym zagadnieniom. Dodatkowym plusem serialu jest scenografia, która naprawdę robi wrażenie. Black Mirror otrzymał wiele nagród, a produkcję docenił nawet amerykański pisarz Stephen King. Koniecznie zobacz ten serial w wakacje!

 

The 100 - dobre seriale na Netflix

Kolejna dobra produkcja, tym razem amerykańska. To świetna propozycja dla fanów dramatu i Sci-Fi. Historia rozgrywa się w czasie wojny nuklearnej. Jedynymi ocalałymi są osoby zamieszkujące stacje kosmiczne na orbicie Ziemi. Jednak życie tam nie należy do prostych, ponieważ panują surowe zasady, których nieprzestrzeganie prowadzi do pewnej śmierci. Gdy zasoby zaczynają się kończyć, mieszkańcy wysyłają na Ziemię młodych przestępców. Czy nastolatkom uda się przeżyć? Zobacz sam i włącz ten dobry serial na Netflixie!

 

Fajne seriale na wakacje - You

"You" to dość nowy serial Netfliksa, który na razie doczekał się 2 sezonów. Historia opowiada o młodym menadżerze o imieniu Joe, który pewnego dnia spotyka piękną nieznajomą Becky. Na początku poznajemy go jako błyskotliwego i inteligentnego mężczyznę, jednak chwilę później widz zacznie odkrywać jego najmroczniejszą stronę. Czy ta znajomość doprowadzi do prawdziwej tragedii? Koniecznie zobacz ten fajny serial na wakacje!

 

Polskie seriale netflix - Ultraviolet

To polski serial kryminalny z 2017 roku wyprodukowany przez AXN. Opowiada historię 30-letniej Oli Serafin, która próbuje rozwiązać zagadkę śmierci brata. Postanawia dołączyć do grupy detektywów amatorów. Decydują się rozwiązywać zagadki przestępstw w Polsce. Dla zgłaszających się osób są wręcz ostatnią nadzieją w poznaniu prawdy. Wciągający serial pełen trzymających w napięciu momentów. Każdy odcinek opowiada o innej sprawie, z którą mierzą się członkowie Ultravioletu.

 
Więcej o: