Jesienne premiery Netflix, czyli jakie filmy i seriale sprawdzą się na długie wieczory?

Jesień to idealny czas na oglądanie filmów i seriali - coraz krótszy dzień i długie wieczory zachęcają do lenistwa przez telewizorem. Dlatego też jesienne premiery Netflix zapowiadają się bardzo ciekawie. Sprawdź co na ciebie czeka!

Jesienne premiery Netflix - ,,The One"

Zdążyłaś już pewnie zauważyć, że Netflix bardzo chętnie inwestuje w produkcje science fiction. A The One zapowiada się na niezwykle intrygujące dzieło należące właśnie do tego gatunku. Fabuła produkcji powstałej na bazie powieści Johna Marrsa opowie o alternatywnym świecie, w którym test DNA wskazuje ludziom ich idealnego partnera/partnerkę. Miłość jest więc znajdowana w ramach genetycznie predestynowanego związku. Ale czy taka rzeczywistość na pewno okaże się lepsza od naszej? Wszystkiego dowiesz się już niedługo!

Jesienne premiery Netflix - ,,Paranormal"

Paranormal to pierwszy arabski serial oryginalny w historii platformy Netflix. Głównym bohaterem egipskiej produkcji jest cyniczny doktor Refaat Ismail (w tej roli Ahmed Amin). Kariera 40-letniego mężczyzny staje na rozdrożu, a jego jego najbliższa przyszłość staje pod znakiem zapytania, gdy dr Refaat zaczyna doświadczać serii paranormalnych doświadczeń. Czy uda mu się wraz z dwójką przyjaciół wyjaśnić pochodzenie niezwykłych zdarzeń? My nie możemy się doczekać tej produkcji!

Jesienne premiery Netflix - ,,The Queen's Gambit"

The Queen's Gambit to serial oparty na powieści Waltera Tevisa, który opowiada historię szachistki Beth Harmon (w tej roli Anya Taylor-Joy). Widz poznaje ją jako 8-letnią dziewczynkę, natomiast rozstaje się z bohaterką, gdy jest dojrzałą, 22-letnią kobietą. W tym czasie zmaga się ona z wieloma kłopotami. Na ekranie poruszone zostaną ważne zagadnienia jak: feminizm, alkoholizm czy walka z uzależnieniem. Co ciekawe, w serialu mamy również polski akcent. Występuje w nim bowiem znany aktor Marcin Dorociński w roli Vasilya Burgova.

Jesienne premiery Netflix - ,,Alice in Borderland"

Alice in Borderland to popularna japońska seria komiksów opowiadająca o trójce uczniów liceum, którzy życzą sobie żyć w innym świecie. Na skutek tej prośby trafiają do post-apokaliptycznego świata mającego wiele wspólnego z historią o Alicji z Krainy Czarów. Bohaterowie zostają zmuszeni do wzięcia udziału w serii niebezpiecznych gier, dzięki skończeniu których można przeżyć w Borderland. Co ciekawe, serial Netflix na bazie Alice in Borderland nie będzie anime, a w pełni aktorską produkcją.