"W głębi lasu" - polski oryginalny serial Netflixa hitem platformy! Kiedy 2 sezon?

"W głębi lasu" to serial kryminalny na bazie książki znanego autora kryminałów Harlana Cobena o tym samym tytule. Polski oryginalny serial Netflixa stał się hitem platformy i utrzymuje się w czołówce najchętniej oglądanych seriali w Polsce. Musimy przyznać, historia wciągnęła i nas!

"W głębi lasu" Netflix original series 

Serial kryminalny Netflixa W głębi lasu pojawił się w czerwcu na platformie i w błyskawicznym czasie zyskał ogromną popularność. Znajduje się od wielu dni w czołówce najchętniej oglądanych seriali w Polsce (obecnie na 2 pozycji) i nic nie wskazuje na to, że to ulegnie zmianie.

"W głębi lasu" Netflix - fabuła

W głębi lasu to historia o letnim obozie organizowanym przez szkołę dla licealnej młodzieży. Młodzi tego lata bawią się, korzystają z uroków przyrody, poznają co to miłość, namiętność i zazdrość. Pewnego wieczoru wymykają się z obozowiska i udają się w głąb lasu. Niestety następnego dnia obozowicze nie mogą znaleźć czwórki swych przyjaciół.

 Tę zagadkę kryminalną poznajemy z dwóch płaszczyzn: z obecnych wydarzeń 2019. roku i z retrospekcji z lata 1994. Głównym bohaterem serialu jest Paweł Kopiński obecny prokurator, który był opiekunem na tamtym tragicznym obozie. Pewnego dnia musi zidentyfikować ciało, które przypomina mu o niezamkniętej sprawie zaginięcia owej czwórki nastolatków sprzed lat...

Serial W głębi lasu utrzymany jest w bardzo tajemniczym nastroju, pełno w nim pytań i zaskakujących odpowiedzi. Aura lasu, natury i nastrojowa muzyka tworzą wyjątkowy klimat. Historia wciąga na wiele godzin. W głębi lasu to idealny serial kryminalny na weekend, wieczory z przyjaciółmi lub z chłopakiem!

 

 "W głębi lasu" aktorzy

W głębi lasu został obsadzony gwiazdorską obsadą. W główne role wcielili się Grzegorz Damięcki i Agnieszka Grochowska, a inne znane nazwiska występujące w serialu to między innymi Adam Ferency, Arkadiusz Jakubik, Krzysztof Stelmaszyk, Cezary Pazura, Magdalena Czerwińska czy Izabela Dąbrowska.

"W głębi lasu" - kiedy drugi sezon?

Niestety nie są znane oficjalne informacje dotyczące drugiego sezonu serialu W głębi lasu. Nie mamy pewności czy takowy powstanie i jeśli tak to kiedy. Duża popularność serialu, otwarte zakończenie pierwszego sezonu oraz wielość nierozwiązanych wątków, budzi jednak w fanach nadzieję, że drugi sezon W głębi lasu powstanie i to w szybkim tempie.

Więcej o: