Pielęgnacja włosów z VitalDerm

Marka VitalDerm opracowała dwie nowości, które stanowią kompleksową pielęgnację włosów - odbudowujący szampon oraz odżywkę do włosów z prawdziwym, marokańskim olejem arganowym.

Olej arganowy, nazywany "płynnym złotem Maroka", doskonale wpływa na kondycję włosów i skóry głowy. Dlatego marka VitalDerm postanowiła stworzyć linię do pielęgnacji włosów, bazującą na tym właśnie składniku. Formuła szamponu łączy dokładne oczyszczanie z działaniem regenerującym. Odżywka głęboko nawilża i wygładza strukturę włosów. Produkty wzbogacono także o odżywcze masło Shea i kompleks witamin. Już po jednym użyciu szamponu i odżywki włosy łatwo się rozczesują, odzyskują miękkość, sprężystość i zdrowy połysk.

VitalDerm - Odbudowujący szampon z olejem arganowym

W czasie mycia włosów natychmiast przywraca im miękkość i sprężystość. Marokański OLEJ ARGANOWY wygładza włókna włosów, głęboko je odżywia i wzmacnia, przywracając przesuszonym miękkość, jedwabistość i niespotykany połysk. Po umyciu, w celu uzyskania najlepszych rezultatów należy zastosować odżywkę (1 minuta), maskę (5 minut) oraz serum Vitalderm.

Kluczowe składniki:

  • Olej Arganowy
  • Masło Shea

Pojemność: 400 ml

Cena: 22 PLN

VitalDerm - Odbudowująca odżywka z olejem arganowym

Natychmiastowa regenerująca moc kuracji czystym OLEJEM ARGANOWYM. Głęboko nawilża przywracając suchym, łamliwym włosom jedwabistość,  gładkość , miękkość, połysk, zdrowy wygląd. Wzbogacona czystym marokańskim  OLEJEM ARGANOWYM, który odżywia i wygładza włókno włosa, pozostawiając je wyglądające zdrowo, nawilżone i błyszczące. Najlepiej zastosować po umyciu włosów szamponem Vitalderm .

Kluczowe składniki:

  • Olej Arganowy
  • Komplex Witamin

Pojemność: 400 ml

Cena: 23 PLN

Więcej o:
Copyright © Agora SA