Wellaflex: linia Instant Volume Boost

Nowa linia Wellaflex Instant Volume Boost sprawia, że nawet cienkie włosy mogą zyskać podwójną objętość oraz elastyczne i długotrwałe utrwalenie aż do 24 godzin.

Perfekcyjnie wystylizowana, pełna objętości fryzura nigdy nie wychodzi z mody, niezależnie od stylu: burza loków, romantyczne fale lekko opadające na ramiona, czy uniesione u nasady gładkie uczesanie zawsze prezentują się doskonale. Bo w przypadku włosów"więcej" znaczy lepiej ! Dlatego eksperci Wella stworzyli nową linię Wellaflex Instant Volume Boost , która pomaga uzyskać podwójną objętość fryzury (w porównaniu z włosami niepoddanymi stylizacji), a także elastyczne i długotrwałe utrwalenie aż do 24 godzin ! Dzięki pełnej objętości fryzurze odważysz się sięgnąć w życiu po więcej!

Zdaniem ambasadora marki Wellaflex, światowej sławy stylisty fryzur, Saschy Breuera: Pełna objętości fryzura ma ogromne znaczenie. To przede wszystkim zadowolenie z własnego wyglądu, które dodaje nam odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań. Niezależnie od tego, czy chcesz wystylizować sprężyste, lekko falujące loki, czy fale o lustrzanym połysku w stylu dawnego Hollywood, Wellaflex Instant Volume Boost daje nieograniczony zakres możliwości, jeśli chodzi o stylizację pełnej objętości fryzury - podkreśla stylista.

Wellaflex: linia  Instant Volume Boost
Wellaflex: linia Instant Volume Boost  Mat. prasowe Pełna objętości fryzura nigdy nie wychodzi z mody

W skład linii Wellaflex Instant Volume Boost wchodzą:

  • Pianka Wellaflex Instant Volume Boost 200 ml

Stosowanie: Przed użyciem wstrząśnij. Nałóż równomiernie na wilgotne włosy.

  • Lakier Wellaflex Instant Volume Boost 250 ml

Stosowanie: Przygotowaną fryzurę utrwal lakierem. Spryskaj włosy lub pasma, które chcesz podkreślić z odległości 20 - 30 cm.

  • Żel w spray'u Wellaflex Instant Volume Boost 150 ml

Stosowanie: Rozpyl równomiernie na wilgotne lub suche włosy i nadaj fryzurze kształt. Wysusz włosy lub pozostaw do wyschnięcia.

Maksymalna rekomendowana cena detaliczna każdego produktu z nowej kolekcji Wellaflex: 14,99 zł

Wyjątkowym kosmetykiem w kolekcji jest nasycona cząsteczkami tlenu innowacyjna pianka, dzięki której będziesz zachwycać pełną objętości fryzurą i odważysz się w życiu na więcej! Naciśnięcie aplikatora pianki powoduje uwolnienie milionów unoszących włosy drobinek , które po zetknięciu z powietrzem natychmiast zmieniają się w lekką, puszystą masę. Pianka nabiera wtedy spektakularnej objętości, nadając ten efekt również włosom. Dzieje się tak za sprawą tlenu, którego cząsteczki przenikają pomiędzy drobinki pianki, zwiększając jej objętość, co umożliwia dokładne wnikanie w głąb fryzury.

Lakier do włosów Wellaflex Większa Objętość 250 ml 0 opinii w okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.