Joico: pielęgnacja włosów blond

Specjalnie dla włosów poddawanych koloryzacji w odcieniach blond i szarości marka Joico przygotowała ekskluzywną linię kosmetyków do pielęgnacji.

Color Endure Violet to seria marki Joico zawierająca szampon i odżywkę , które wyjątkowo dbają o jasne włosy i pozwalają zatrzymać piękny, świetlisty kolor na dłużej. Linia Violet posiada nową formułę wolną od siarczanów, chroni czystość koloru na dłużej i zapobiega płowieniu oraz niechcianym zmianom tonacji (utrzymuje chłodną tonację koloru).

Pielęgnacja włosów blond z Joico

JOICO Color Endure Violet Szampon

Szampon WOLNY OD SIARCZANÓW . Zapobiega żółknięciu włosów blond i siwych. Chłodny blond jest rozświetlany, a miedziane tonacje neutralizowane.

Polecany dla:

  • Każdego rodzaju włosów farbowanych na jasne kolory blond i szarości.
  • Chroni przed utratą koloru i przedłuża jego intensywność.
  • Tonuje żółte odcienie i podkreśla siwizny poprzez neutralizację pigmentów miedzianych lub żółtych

Cechy:

  • Delikatnie myje pielęgnując kolor
  • Odżywia, wzmacnia i chroni włosy
  • Znacząco zapobiega płowieniu koloru i zmianie odcienia, neutralizuje pigmenty miedziane i żółte
  • pH: 4.5 - 5.5

Cena ok.69zł

Pojemność: 300 ml

JOICO Color Endure Violet Odżywka Odżywka WOLNA OD SIARCZANÓW . Tonuje blondy oraz siwiznę i utrzymuje chłodną tonację koloru. Przeznaczenie: Do każdego rodzaju włosów farbowanych na jasne kolory blond i szarości. Chroni przed utratą koloru i przedłuża jego intensywność oraz tonuje żółte odcienie i podkreśla siwizny poprzez neutralizację pigmentów miedzianych lub żółtych. Korzyści: Odżywia włosy, pielęgnując kolor oraz wzmacnia i chroni włosy jak również znacząco zapobiega płowieniu koloru i zmianie odcienia oraz neutralizuje pigmenty miedziane i żółte. Cena ok.76zł Pojemność: 300 ml Joico K-Pak Chelating szampon oczyszczający 1000 ml 0 opinii w okazje.info

Więcej o:
Copyright © Agora SA