Lokówko-suszarka z keratyną Remington

Lokówko-suszarka Remington to dwa w jednym: oszczędność czasu i wygoda z keratyną w roli głównej.

Do cenionej przez konsumentki linii Keratin Therapy marki Remington dołączyła właśnie nowość - obrotowa lokówko-suszarka Keratin Therapy Volume & Protect, która nie tylko wysuszy i ułoży fryzurę, ale także zadba o zdrowie włosów. Korpus lokówko-suszarki pokryty jest powłoką Advance Keratin Ceramic , która pielęgnuje włosy i chroni je przed uszkodzeniem w trakcie stylizacji. Rotacja szczotki w dwóch kierunkach oraz dwie wymienne głowice pozwolą łatwo osiągnąć wymarzoną objętość i kształt fryzury podczas codziennej stylizacji.

Równy strumień rozprowadzenia ciepła sprawi, że włosy nie będą przesuszone mimo bliskiego kontaktu z wyższą temperaturą. Podczas pracy urządzenia stopniowo uwalniakeratynę, która chroni, odżywia i wzmacnia włosy. Ten składnik jest jednym z naturalnych budulców włosa - nadaje jego włóknom kształt i strukturę. Dzięki keratynie uwalnianej podczas suszenia włosy są bardziej lśniące, mocniejsze i odporne na zniszczenia.

Lokówko-suszarka z keratyną RemingtonLokówko-suszarka z keratyną Remington Mat. prasowe Lokówko-suszarka z keratyną Remington

Lokówko-suszarka Keratin Therapy Pro Volume & Protect posiada dwa ustawienia temperatury i prędkości, które pozwalają dostosować tryb pracy do indywidualnych preferencji. Wyposażona w dwie wymienne szczotki (50 i 40 mm) pozwala na idealne wykończenie każdej fryzury. Kierunek obrotu szczotki może być przełączany za pomocą jednego łatwego w użyciu przycisku, dzięki czemu modelowanie fryzury jest wygodne niezależnie od tego, z której strony głowy układane są włosy. Dodatkowo lokówko-suszarka posiada wygodny mechanizm zdejmowania i blokowania wymiennych końcówek oraz obrotowy przewód, a specjalny uchwyt pozwala zawiesić urządzenie po skończonej pracy.

embed

REMINGTON D5800

  • Moc: 2100 W
  • Liczba prędkości: 2 stopnie
  • Jonizacja

0 opinii

w okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.