Małgorzata Socha w czarnej sukience na baby shower Agnieszki Radwańskiej. Tenisistka zdradziła płeć dziecka!

W weekend odbyło się baby shower Agnieszki Radwańskiej, w którym wzięła udział Małgorzata Socha. Panie na Instagramie pochwaliły się zdjęciami z imprezy. Aktorka postawiła na elegancką, czarną sukienkę, a przyszła mama na supermodną kreację w kwiaty. Znamy też płeć dziecka tenisistki!

Elegancka Małgorzata Socha

Czarne sukienki to must-have w szafie każdej fashionistki! Małgorzata Socha na baby shower Agnieszki Radwańskiej włożyła elegancką kreację midi, która dzięki wcięciu w talii świetnie podkreślała jej zgrabną sylwetkę. Model z rozkloszowaną spódnicą i dopasowaną górą sprawdzi się także jeśli chcemy ukryć odstające boczki. Dekolt w kształcie litery „V” eksponuje długą szyję aktorki. Artystka, aby dodać niepowtarzalnego charakteru swojej stylizacja dopełniła kreację naszyjnikiem z pereł oraz supermodną, szeroką opaską we włosach. Czarne klapki na słupku to wisienka na torcie, która naszym zdaniem dodaje całemu outfitowi klasy.

Agnieszka Radwańska i jej bajkowe baby shower

Agnieszka Radwańska już jakiś czas temu zdradziła fanom, że już niedługo na świecie przywita swoje pierwsze dziecko. Teraz z tej okazji gwiazda urządziła modne baby shower, na którym spotkały się przyjaciółki tenisistki. Sukienki w kwiaty to jeden z najgorętszych trendów 2020 roku, dlatego nie dziwi nas, że przyszła mama postawiła właśnie na taki model. Białą, dopasowaną kreację zdobił różowy print, co mogłoby świadczyć o tym, że panie świętowały narodziny dziewczynki. Nic bardziej mylnego! Napis utworzony z balonów sugeruje, że Agnieszka Radwańska spodziewa się synka!

Baby shower – nowa moda wśród przyszłych mam!

Każda okazja do świętowania jest dobra, jednak narodziny dziecka to naprawdę wyjątkowe wydarzenie. Baby shower to modne, szczególnie na zachodzie, spotkanie pań z otoczenia przyszłej mamy i wspólne celebrowanie jej błogosławionego stanu. Impreza najczęściej odbywa się na kilka tygodni przed planowanym porodem. Towarzyszą temu wyjątkowe emocje, prezenty i wspólnie spędzony czas w gronie ukochanych osób. Na podobne wydarzenie zdecydowała się nie tylko Agnieszka Radwańska, ale także Anna Lewandowska, Kim Kardashian czy Kylie Jenner.