Małgorzata Socha z różowymi włosami? Jej stylizacja w stylu lat 80. to prawdziwa petarda!

Joanna Koroniewska właśnie skończyła 42 lata. Z tej okazji jej koleżanki, w tym Małgorzata Socha, postanowiły wspólnie z jubilatką stworzyć wyjątkowe wideo, którego celem była nie tylko świetna zabawa, ale także pomoc chorej dziewczynce. Artystki zachwyciły swoimi lookami w stylu lat 80. Zobaczcie!

Małgorzata Socha i jej szałowa fryzura

Na Instagramie z okazji urodzin Joanny Koroniewskiej pojawiło się nagranie, w którym wzięła udział m.in. Małgorzata Socha. Aktorka na swoim profilu umieściła zdjęcie prezentując swój look przygotowany specjalnie na to wyjątkowe wydarzenie. Artystka pokarbowała swoje włosy, nie zabrakło też tapiru oraz różowych pasemek. Podkreślone oczy i neonowe kolory jej stroju świetnie wpisywały się w klimat lat 80. Legginsy oraz tunika z szerokim pasem podkreślającym talię to jeden z charakterystycznych elementów tego okresu.

Woow ????
to były trendy, taka moda mogłaby wrócić na co dzień!

Nie zabrakło też wielu, pozytywnych komentarzy od jej fanek, którym pomysł i samo nagranie bardzo się spodobało.

Joanna Koroniewska świętuje urodziny

Wczoraj swoje 42 urodziny świętowała Joanna Koroniewska. Wspólnie z koleżankami postanowiła stworzyć wyjątkowy filmik, którego celem było zachęcenie jej fanów do zaangażowania się w akcję charytatywną małej Tosi, która choruje na SMA (rdzeniowy zanik mięśni). W wydarzeniu wzięła udział nie tylko Małgorzata Socha, ale także Małgorzata Kożuchowska, Ewa Chodakowska, Ada Fijał, Majka Jeżowska i Magdalena Schejbal. Panie zdecydowały się na stylizacje w stylu lat 80-tych, które oczarowały ich fanki. Na Instagramie gwiazd pojawiło się nie tylko nagranie, ale także wiele zdjęć w tych odlotowych strojach i makijażach.

Od czego to wszystko się zaczęło?

Czas kwarantanny dla wielu osób okazał się być niezwykle twórczy. Jakiś czas temu swoje urodziny obchodziła Małgorzata Kożuchowska. To właśnie z okazji jej święta wspólnie z Joanną Koroniewską i Adą Fijał stworzyły pierwszy film w domowych warunkach. Motywem przewodnim nagrania była „Alicja w Krainie Czarów”. Każdy w domowym zaciszu stworzył swoją część produkcji, charakteryzację oraz scenografię. To była nie tylko świetna zabawa dla artystów, ale także nowość dla fanów gwiazd. Czy w ten sposób narodził się nowy trend na Instagramie? Czas pokaże!

Więcej o: