Agnieszka Radwańska w kampanii Nivea "Pozwól skórze oddychać"

Agnieszka Radwańska została bohaterką najnowszej kampanii firmy kosmetycznej Nivea, reklamującej płyn micelarny MicellAir Skin Breathe. Wybór tenisistki na ambasadorkę tego produktu nie był przypadkowy, powodem były ostatnie decyzje zawodowe Radwańskiej.

Agnieszka Radwańska w kampanii Nivea

Firma kosmetyczna Nivea podjęła współpracę z Agnieszką Radwańską, która została bohaterką najnowszej kampanii pod hasłem "Pozwól skórze oddychać". Tenisistka reklamuje płyn micelarny Nivea MicellAir Skin Breathe, mający zapewnić skuteczne zmywanie długotrwałego makijażu. Według opisu płyn efektywnie i łagodnie oczyszcza twarz, oczy i usta, a jednocześnie chroni delikatniejsze rzęsy. Dzięki takiej pielęgnacji i braku pozostałości po makijażu, skóra może "oddychać".

Wybór Agnieszki Radwańskiej na ambasadorkę od początku wydał się nam idealnym pomysłem. Agnieszka niedawno zdecydowała się wziąć oddech w życiu zawodowym, nasze produkty gwarantują ten „oddech dla skóry” każdej kobiecie, na co dzień. To idealny kontekst podkreślający mistrzowskie działanie linii Nivea MicellAir Skin Breathe, dzięki rekomendacji prawdziwej mistrzyni. 

- tłumaczy Małgorzata Sieczkowska, dyrektor marketingu Nivea Polska. W reklamie wideo tuż obok Agnieszki odbijającej piłkę rakietą tenisową pojawia się komunikat: "fajnie jest walczyć, fajnie się cieszyć, fajnie się doskonalić, fajnie robić wrażenie, ale fajnie też wziąć oddech".

Agnieszka Radwańska w kampanii NiveaAgnieszka Radwańska w kampanii Nivea Mat. prasowe

Agnieszka Radwańska skończyła karierę sportową

W listopadzie 2018 roku Agnieszka Radwańska zakończyła karierę tenisistki. Nadal jest jednak aktywna w życiu publicznym. Niedawno została Ambasadorem Dobrej Woli Unicef. Jeśli chodzi o działania reklamowe, wcześniej zaangażowana była w promocję firmy deweloperskiej Profbud, kosmetyków Inglot, a także grupy Lotos, która była jej sponsorem. Reklamy Nivea z Agnieszką Radwańską będą obecne w prasie i w internecie w bieżącym kwartale, czyli do końca marca.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jeśli chcesz być na bieżąco informowana o najciekawszych kolekcjach oraz zakupowych okazjach, wypróbuj nasz nowy newsletter. KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ DO NOWEGO NEWSLETTERA.

Avanti24 testuje Fridge: krem do cery suchej

Więcej o: