Małgorzata Kożuchowska w białym garniturze od Burberry. Jego cena przyprawia o zawrót głowy

Wczoraj odbyła się wiosenna ramówka TVN, w której wzięła udział także Małgorzata Kożuchowska. Aktorka po raz kolejny wcieli się w jedną z głównych bohaterek serialu "Motyw" emitowanego na platformie internetowej Player, która należy do stacji. Artystka na tę okazję włożyła supermodny garnitur marki Burberry, którego cena zwala z nóg! Przekonajcie się, ile kosztuje model, na który zdecydowała się gwiazda!

Małgorzata Kożuchowskaw garniturze Burberry

Aktorka od lat uchodzi za jedną z najlepiej ubranych Polek. Nic więc dziwnego, że Małgorzata Kożuchowska bacznie śledzi najnowsze trendy. Garnitury damskie to totalny must have tego roku. Artystka na wiosenną ramkówę TVN włożyła model od Burberry w białym kolorze. Marynarkę charakteryzuje prosty, dopasowany krój oraz czarny, delikatny napis z współrzędnymi geograficznymi głównej siedziby marki w Londynie. W sklepie internetowym Moliera 2 produkt dostępny jest już wyłącznie w dwóch rozmiarach: XS oraz S. Spodnie natomiast znalazłyśmy na oficjalnej stronie internetowej angielskiej marki Burberry. Ten model także został ozdobiony tym samym napisem, co żakiet, który umieszczono z prawej strony produktu. Wysoki stan dodatkowo świetnie naszym zdaniem podkreśla szczupłą sylwetkę gwiazdy. Musimy przyznać, że ubrania, które włożyła Małgorzata Kożuchowska, zaskakują swoją ceną. Żakiet kosztuje 6179 zł, a spodnie to koszt 3360 zł.

Małgorzata Kożuchowska w rockowej fryzurze

Od kliku lat, Małgorzata Kożuchowska znana jest ze swoich krótkich, blond włosów. Aktorka udowadnia jednak, że z tą długością również można stworzyć supermodne fryzury. Na wiosennej ramówce TVN, artystka zaprezentowała się nie tylko w garniturze od Burberry, ale także w rockowej fryzurze, która świetnie dopełniała jej look. Gwiazda zdecydowała się na lekko pokręcone i zaczesane do góry włosy, które dodały jej „pazura”. Za jej fryzurą stoi znana stylistka fryzur, Olga Belka.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska żegna się z fanami serialu „Rodzinka.pl”

Kilka dni temu, Małgorzata Kożuchowska, opublikowała na Instagramie przejmujący filmik, w którym żegna się z wiernymi fanami serialu „Rodzinka.pl”. Aktorka jako pierwsza poinformowała widzów o tym, że najbliższy sezon będzie tym ostatnim. Fani nie kryli rozczarowania decyzją władz Telewizji Polskiej.

Co???!!! Mam nadzieję, że inna telewizja Was weźmie pod skrzydła i będzie "Nowa rodzinka pl"??????

Serial od 10 lat gościł w domach milionów Polaków, którzy chętnie śledzili losy rodziny Boskich. Wielu młodych aktorów dzięki produkcji zdobyło sławę i rozpoznawalność w naszym kraju, m.in. Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski.

Więcej o: