Izabela Janachowska z kokardą we włosach. To najgorętszy trend 2020 roku

Kokarda bije w tym roku wszelkie rekordy popularności, dlatego nie dziwi nas, że Izabela Janachowska również zdecydowała się ozdobić nią swoje włosy. Prezenterka właśnie opublikowała na Instagramie zdjęcie w dużej, czarnej kokardzie z aksamitu, która nie tylko dodała jej lekkości i dziewczęcego uroku, ale także wpisała się w trendy 2020 roku!

Izabela Janachowska z kokardą we włosach

Ekspertka ślubna na najnowszym zdjęciu zaprezentowała fanom zupełnie nową fryzurę. Izabela Janachowska postawiła na proste włosy, którym nadała objętości, a dodatkowo pasma znajdujące się najbliżej twarzy spięła z tyłu. Wiązanie zostało ozdobione dużą, czarną kokardą będącą najgorętszym trendem 2020 roku. Tego typu produkty powinny się znaleźć w kolekcji każdej fashionistki. Warto nią uzupełnić nie tylko eleganckie, ale także casualowe i sportowe looki. Kokardy znajdziemy obecnie w wielu popularnych sieciówkach. 

Jak nosić kokardy?

Do tej pory kokardy we włosach kojarzyły nam się z  małymi dziewczynkami, których fryzury były nimi ozdobione. Teraz spinki i i gumki z kokardami to totalny must have niemal każdej kobiety niezależnie od jej wieku. Kokardami i wstążkami warto ozdobić nie tylko kuce, ale także proste włosy, których kosmyki ozdobimy właśnie takimi produktami, podobnie jak zrobiła to Izabela Janachowska. Te modele dobrze sprawdzą się także z pofalowanymi lub pokręconymi włosami.

Zobacz wideo Izabela Janachowska

Izabela Janachowska stworzyła aplikację Wedding Dream App

14 lutego odbyła się oficjalna premiera aplikacji Wedding Dream App, której autorką jest Izabela Janachowska. Prezenterka, jako jedna z najpopularniejszych ekspertek ślubnych postanowiła stworzyć miejsce, które pomoże przyszłemu małżeństwu w organizacji ich wymarzonego wesela. Można zalogować się online na stronie weddingdream.app lub pobrać aplikację na swój telefon. Dzięki niej w jednym miejscu znajdziemy wszelkie potrzebne nam kontakty, zdecydujemy o usadzeniu gości i zadbamy o szczegóły ceremonii.