Małgorzata Rozenek-Majdan w kolorowym swetrze ekluzywnej marki. Zwróciliśmy też uwagę na oryginalny pasek

Małgorzata Rozenek-Majdan ceni sobie znane i dobre marki. Chętnie również sięga po ubrania ekskluzywnych, zagranicznych brandów. Tym razem podziwiamy jej wielokolorowy sweter domu mody Burberry oraz pasek Elisabetty Franchi!

Małgorzata Rozenek-Majdan w swetrze Burberry

Małgorzata Rozenek-Majdan, jak wiele innych gwiazd, współpracuje ze stylistką, która pomaga jej w doborze garderoby. O gustowne stylizacje "Perfekcyjnej Pani Domu" dba Kamila Brudzyńska. Na jej profilu na Instagramie pojawiła się nowa stylizacja Małgorzaty Rozenek-Majdan, która zwróciła naszą uwagę. Gwiazda ma na sobie bardzo oryginalny, wielokolorowy sweter. Wygląda jakby wykonany z wielu nieregularnych kawałków materiału. Uwielbiamy ten model! Sweter Rozenek-Majdan pochodzi z kolekcji brytyjskiej, ekskluzywnej marki Burberry. Ma długi fason, co sprawia, że wygląda jak tunika lub bardzo krótka sukienka.

Ten wielobarwny sweter to ciekawy model, który można wystylizować na różne sposoby. Można postawić zarówno na klasyczny dół stylizacji np. w czarnym lub białym kolorze albo zdecydować się na jedną z widniejących na swetrze barw. Lepiej postawić na jednolite spodnie lub spódnicę, aby cała stylizacja nie była zbyt przeładowana wzorami. 

 

Małgorzata Rozenek i pasek Elisabetta Franchi

W stylizacji Małgorzaty Rozenek-Majdan można zauważyć również kolorowy dodatek w postaci paska. Gwiazda założyła go na sweter i w ten sposób podkreśliła talię. Pasek pochodzi z kolekcji ekskluzywnej, włoskiej marki - Elisabetta Franchi. To oryginalny model i równie kolorowy jak sweter, co tworzy ciekawy zestaw. Złożony jest z liter układających się w nazwę marki. 

Stylistka "Perfekcyjnej Pani Domu"

Małgorzata Rozenek-Majdan korzysta już prawie dwa lata z rad Kamili Brudzyńskiej. Ta stylistka pracuje też z innymi, bardzo znanymi osobami z show biznesu i często wybiera dla nich kreacje na duże, ważne imprezy. To właśnie ona stoi m.in. za stylizacją Marceliny Zawadzkiej na Telekamery 2020, a także za jej kreacją na sylwestrową imprezę w TVP2. Kamila Brudzyńska współpracuje również m.in. z Martą Manowską, Idą Nowakowską, Anetą Zając

Więcej o:
Copyright © Agora SA