małgorzata kożuchowska

 • Małgorzata Kożuchowska w sukience z polskimi wzorami...

  Małgorzata Kożuchowska w sukience z polskimi wzorami...

  Małgorzata Kożuchowska zdradziła obserwatorom na Instagramie, że ostatni weekend spędziła na Mazurach. Artystka pochwaliła się zdjęciem, na którym ma na sobie oryginalną sukienkę. Fani od razu dostrzegli ludowe motywy pojawiające się na kreacji. Wiemy, ile kosztuje i gdzie można ją znaleźć!

  Styl gwiazd
 • 50-letnia Małgorzata Kożuchowska tą stylizacją odsłoniła...

  50-letnia Małgorzata Kożuchowska tą stylizacją odsłoniła...

  Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem w niezwykle odważnej stylizacji. Gwiazda już dawno nie odsłoniła tak wiele. Podpowiadamy, gdzie można kupić podobne ubrania, które pomogły stworzyć look aktorki.

  Styl gwiazd
 • Małgorzata Kożuchowska na polskim Royal Ascot zachwyca...

  Małgorzata Kożuchowska na polskim Royal Ascot zachwyca...

  Małgorzata Kożuchowska wybrała się na Galę Derby na warszawskim Torze Służewiec. Obowiązywał specjalny dress code, do którego aktorka się dostosowała. Postawiła na sukienkę w najmodniejszym wzorze sezonu oraz oryginalny toczek. Musicie zobaczyć ten look!

  Styl gwiazd
 • Małgorzata Kożuchowska w zielonym total looku podbija...

  Małgorzata Kożuchowska w zielonym total looku podbija...

  Małgorzata Kożuchowska wybrała się wspólnie z mamą do Paryża, gdzie odwiedziły siostrę gwiazdy. Aktorka chętnie dzieliła się relacją z wyjazdu z obserwatorami na Instagramie. Zwróciliśmy uwagę na stylizacje artystki. W oko wpadł nam jej zielony garnitur. Zdradzamy, ile kosztuje!

  Styl gwiazd
 • Małgorzata Kożuchowska świętuje 51. urodziny w skórzanej...

  Małgorzata Kożuchowska świętuje 51. urodziny w skórzanej...

  Małgorzata Kożuchowska niedawno obchodziła 51. urodziny. Z tej okazji opublikowała na Instagramie zdjęcie w skórzanej sukience, którą oczarowała obserwatorów. Wiemy, gdzie można kupić kreację aktorki.

  Styl gwiazd
 • Małgorzata Kożuchowska zachwyca w supermodnej sukience. To...

  Małgorzata Kożuchowska zachwyca w supermodnej sukience. To...

  Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie zdjęcia w sukience z najmodniejszym wzorem sezonu. Aktorka znalazła ją w ofercie znanego sklepu internetowego, którego zresztą jest ambasadorką. Wiemy, ile trzeba zapłacić za model, który zrobił także duże wrażenie na fanach gwiazdy.

  Styl gwiazd
 • Małgorzata Kożuchowska podbija Mediolan z ulubioną torebką...

  Małgorzata Kożuchowska podbija Mediolan z ulubioną torebką...

  Małgorzata Kożuchowska z okazji Walentynek pochwaliła się na Instagramie nowym zdjęciem. Gwiazda do Mediolanu zabrała ze sobą torebkę, która nazwę zawdzięcza księżnej Dianie. To także jeden z najczęściej fotografowanych dodatków na świecie. Znamy jej cenę!

  Styl gwiazd
 • Małgorzata Kożuchowska w spodniach i koszuli z...

  Małgorzata Kożuchowska w spodniach i koszuli z...

  Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie serię zdjęć w supermodnej stylizacji. Aktorka postawiła na koszulę i spodnie, które optycznie wydłużyły jej sylwetkę. Wiemy, gdzie i za ile kupiła ten zestaw!

  Styl gwiazd
 • Małgorzata Kożuchowska w pikowanej kurtce w sam raz na...

  Małgorzata Kożuchowska w pikowanej kurtce w sam raz na...

  Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie zdjęcia w modnej, puchowej kurtce. Fanki nie mogły wyjść z zachwytu nad jej zimowym outfitem. Dlatego sprawdziłyśmy, gdzie można kupić ten model.

  Styl gwiazd
 • Małgorzata Kożuchowska z ulubioną torebką księżnej Diany!...

  Małgorzata Kożuchowska z ulubioną torebką księżnej Diany!...

  Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie zdjęcie z gmachu Politechniki Warszawskiej. Uwagę zwraca nie tylko jej elegancka stylizacja w sam raz na jesień, ale także torebka. To model Lady Dior, z którym niegdyś nie rozstawała się sama księżna Diana.

  Styl gwiazd
Więcej o:

małgorzata kożuchowska