Joanna Liszowska kolejny raz zaskoczyła zupełnie nową fryzurą! To prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Aktorka chętnie eksperymentuje ze swoim wyglądem. Na opublikowanym ostatnio zdjęciu na Instagramie Joanna Liszowska prezentuje światu zupełnie nową fryzurę. Tym razem gwiazda nie tylko postawiła na supermodną grzywkę, ale również proste włosy! Sprawdźcie!

Joanna Liszowska w nowej fryzurze!

Bohaterka serialu „Przyjaciółki” kolejny raz zaskoczyła fanów zupełnie nową fryzurą. Joanna Liszowska opublikowała zdjęcie na Instagramie prezentując się w grzywce i prostych włosach! Burza loków, która przez wiele lat towarzyszyła artystce stała się jej znakiem rozpoznawczym. Wiele kobiet inspirowało się właśnie tą fryzurą. Okazuje się, że nowy image gwiazdy bardzo spodobał się jej fanom. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy i serduszek! Musimy przyznać, że w nowym looku aktorka prezentuje się niezwykle stylowo!

 

Joanna Liszowska w social mediach

Od pewnego czasu Joanna Liszowska jest coraz aktywniejsza w social mediach. Aktorka chętnie dodaje relacje na swoim Instagram Stories, a także zdjęcia z planów seriali i wydarzeń, w których bierze udział. Od dawna wiadomo, że Internet ma niewyobrażalny wpływ na karierę nie tylko aktorów, ale również celebrytów, a także dzięki mediom społecznościowym świat podbili influencerzy. Okazuje się, że za jeden post opublikowany na Instagramie rekordzista może zgarnąć ponad 1.2 miliona dolarów. Tę sumę od reklamodawców dostaje Kylie Jenner, która dzięki swojej firmie Kylie Cosmetics stała się najmłodszą miliarderką świata.

Trendy 2020: najmodniejsze fryzury nadchodzącego roku

W nadchodzącym roku najmodniejszy będzie tak zwany natural look. W tym sezonie królować będą wszelkie odcienie brązu, blondu i rudości. Należy zwrócić uwagę na to, aby włosy wyglądały jak najbardziej naturalnie. Rezygnuje się z wszelkiego rodzaju drastycznych zmian, na rzecz wyglądu sprzed lat. Jeśli marzy nam się jakaś zmiana powinniśmy rozważyć jednak kontrastowe połączenia kolorów. Naturalny odcień warto przełamać w tym sezonie szalonymi końcówkami lub pasemkami. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.