Joanna Liszowska zaskoczyła fanów nową fryzurą! To HIT tego roku!

Znakiem rozpoznawczym aktorki były jej długie, kręcone, blond włosy. Gwiazda opublikowała właśnie zdjęcie w zupełnie nowej fryzurze. Teraz, Joanna Liszowska prezentuje się prostych, krótszych włosach z grzywką! Zobaczcie sami!

Joanna Liszowska w nowej fryzurze

Gwiazda słynęła ze swoich długich, blond loków. Wcześniej aktorka zdecydowała się na grzywkę, którą zaskoczyła na Instagramie swoich obserwatorów. Zmiana długości włosów to pierwszy raz od wielu lat, gdy artystka się na to zdecydowała, ale jak sama twierdzi:

Kobieta zmienną jest.

Joanna Liszowska postawiła na włosy do ramion, które są nie tylko praktyczne, ale również niezwykle twarzowe. Grzywka opadająca swobodnie na czoło aktorki nadała jej niepowtarzalnego charakteru! W tym roku na podobną zmianę zdecydowała się również Anna Lewandowska i Paulina Krupińska. Swój nowy look artystka zaprezentowała światu podczas wczorajszej gali Kobieca Marka Roku.

 

Joanna Liszowska i jej styl

Gwiazda w swoich codziennych stylizacjach stawia na luz i wygodę. W jej szafie znajdziemy mnóstwo wygodnych jeansów, bluz i bluzek. Na wielkie wyjścia, Joanna Liszowska decyduje się kreacje, które podkreślą jej figurę. Aktorka stroni od blasku fleszy, dlatego bierze udział w niewielu branżowych wydarzeniach. Nie każda stylizacja, w przypadku artystki, była strzałem w dziesiątkę, jednak z czasem gwiazda przekonała się, w czym prezentuje się najlepiej.

Joanna Liszowska stawia na zmiany!

Nowa fryzura to nie jedyna zmiana w życiu Joanny Liszowskiej. Aktorka niedawno ogłosiła rozstanie z mężem. Informacja zaskoczyła fanów aktorki, ponieważ jak sama przyznała, rozwód odbył się dużo wcześniej, niż ta wiadomość dotarła do mediów. Gwiazda jest mamą dwóch córek Emmy oraz Stelli, których wizerunek chroni nie pokazując ich w sieci. Artystka gra w jednym z najpopularniejszych seriali w naszym kraju, a niedawno w sieci pojawił się jej singiel.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.