Kylie Jenner i jej rodzina sprzedają swoje ubrania!

Jedna z najsłynniejszych rodzin na świecie otworzyła swoje ogromne szafy dla fanów. Nowa firma Kardashian Kloset sprzedawać będzie ubrania i dodatki, które należały do najpopularniejszych celebrytek na świecie. Sprawdziliśmy, co zdecydowały się sprzedać Kylie Jenner, Kim Kardashian oraz Kris Jenner.

Kylie Jenner otwiera swoją szafę

Najmłodsza miliarderka na świecie może pochwalić się sporą kolekcją ubrań. W jej szafie znajdziemy produkty znanych projektantów. O słynnej i ogromnej garderobie celebrytki krążą już legendy. Gwiazda zdecydowała się na sprzedaż swoich używanych ubrań i dodatków, większość z nich natychmiast znalazła nowych właścicieli. W sklepie Kardashian Kloset znalazły się ubrania od YVES SAINT LAURENT, Givenchy, Louis Vuitton czy Chanel, za które trzeba było zapłacić dużo mniej niż w butikach. To nie lada gratka dla osób, które zawsze chciały zrobić zakupy w salonie znanego projektanta.

Kim Kardashian i ubrania z jej szafy

Gwiazda często wybiera odważne stylizacje, które podkreślają jej kobiece kształty. Fani na całym świecie często inspirują się jej stylem. Ubrania, na które decyduje się Kim Kardashian w ekspresowym tempie znikają ze sklepowych półek. Co postanowiła sprzedać celebrytka? W porównaniu do tego, ile sprzedają jej mama i młodsza siostra, nie jest tego wiele. Gwiazda sprzedaje sukienki od Balmain, Roberto Cavalli czy bluzkę od Givenchy. W jej katalogu znalazły się również torebki od Versace i Bottego Veneta. Ceny rzeczy Kim Kardashian są nieco wyższe od tych zaproponowanych przez Kylie Jenner, jednak nie brakuje chętnych na ubrania żony Kanye Westa.

Duży wybór ubrań od Kris Jenner

Kris Jenner należy do tych osób, które dobrze wiedzą jak pokierować karierą swoją oraz dzieci. Wielu fanów podziwia styl i ubrania rodziny Kardashian – Jenner. W porównaniu do swoich córek Kris Jenner zrobiła porządny przegląd swojej szafy. Sprzedaje produkty, w których występowała w swoim reality show, jednym z najpopularniejszych programów na świecie. Większość ubrań jest już niedostępna, jednak w dalszym ciągu można kupić piękną, białą suknię od Alexandra McQueena czy elegancki czarny kombinezon od Ellie Saab. Ceny są bardzo zróżnicowane, jednak zdarzają się produkty, które możemy kupić za całkiem niewielkie sumy.

Więcej o: