Ewelina Lisowska zmieniła fryzurę! Piosenkarka zdecydowała się na ostre cięcie!

Piosenkarka znana jest ze swoich długich, czarnych włosów. Ewelina Lisowska właśnie opublikowała zdjęcie na swoim Instagramie w zupełnie nowej fryzurze! Artystka postawiła na najmodniejszą w tym roku grzywkę! Sprawdźcie jak prezentuje się w nowym looku!

Ewelina Lisowska w nowej fryzurze

Ewelina Lisowska wcześniej nie eksperymentowała ze swoją fryzurą. Jej znakiem rozpoznawczym stały się czarne, długie włosy, które często nosiła rozpuszczone lub związane w wygodnego kuca. Wczoraj piosenkarka zaskoczyła swoich fanów publikując zdjęcie z grzywką. Uczesanie to prawdziwy hit tego roku. Na ten sam krok zdecydowała się również Anna Lewandowska, Joanna Liszowska i Paulina Krupińska. Gwiazda postanowiła również nieco skrócić swoje włosy. Pod zdjęciem piosenkarki pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy od jej fanów, dlatego można przypuszczać, że zmiana to prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Ewelina Lisowska zastanawia się nad przyszłością

Zmiana fryzury to dla niemal każdej kobiety duży krok. Nie każdy często decyduje się na tak drastyczne zmiany. Ewelina Lisowska przyznała w opisie pod najnowszym zdjęciem, że zmiana fryzury była spowodowana brakiem pomysłu, co może zrobić ze swoim życiem. Gwiazda niedawno wzięła udział w popularnym programie, w którym zajęła trzecie miejsce. Nagrania i przygotowania z pewnością zabierały jej sporo czasu, dlatego nie dziwi nas, że po zakończeniu tej przygody piosenkarka nie wie czym, oprócz licznych koncertów, tym razem wypełnić swój kalendarz.

Zobacz wideo

Styl Eweliny Lisowskiej

Z całą pewnością piosenkarka należy do tych ludzi, którzy przeszli niezwykłą transformację swojego stylu. Na początku kariery Ewelina Lisowska stawiała na podkreślone oczy i charakterystyczną gwiazdkę pod prawym okiem. W pewnym momencie artystka zrezygnowała ze swojego dotychczasowego wizerunku na rzecz bardziej kobiecych stylizacji. Dziś Ewelina Lisowska chętnie wkłada na dopasowane sukienki podkreślające jej sylwetkę. W makijażu stawia na efekt glow oraz na najmodniejszy make up oczu wydobywający głębię jej spojrzenia.

Więcej o: