Anna Lewandowska chwali się nową fryzurą. Mała zmiana, a efekt zachwyca!

Anna Lewandowska zmieniła fryzurę. Trenerka zdecydowała się na lekkie rozjaśnienie włosów. Drobna zmiana, ale efekt końcowy robi wrażenie!

Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie nową fryzurą. W Monachium odwiedziła salon fryzjerski Stephanie Giulia Fox, ten sam, który dba także o fryzurę Roberta Lewandowskiego.

Anna Lewandowska odświeżyła fryzurę 

Anna Lewandowska przed i po zmianie fryzury w 2018 rokuAnna Lewandowska przed i po zmianie fryzury w 2018 roku KAPIF.plC

Trenerka całkowicie odmieniła swój look w listopadzie 2018 roku. Anna Lewandowska zmieniła wówczas fryzurę z przedziałkiem jednym, mocnym cięciem oraz przyciemniła włosy. Modna grzywka spodobała sie fankom trenerki.

Wczoraj Anna Lewandowska postanowiła nieco odświeżyć swoją fryzurę i odwiedziła w Monachium stylistkę fryzur Stephanie Giulia Fox, która także odpowiada za włosy Roberta Lewandowskiego. Anna Lewandowska zdecydowała się na supermodne w tym sezonie jasne refleksy, które w naturalny sposób podkreśliły jej kasztanowe włosy. Trenerka wybrała jedną z modnych fryzur 2019 roku, czyli balayage tzw. babylight.

Odświeżona fryzura Ani LewandowskiejOdświeżona fryzura Ani Lewandowskiej Anna Lewandowska (screen instagram)

Trend ten oparty jest o znaną technikę farbowania włosów, jednak podkreśla on ich naturalność. Włosy Anny Lewandowskiej wyglądają dzięki temu jak lekko muśnięte słońcem, co najważniejsze, taki efekt może się utrzymać na włosach nawet do 12 tygodni!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.