Paulina Krupińska twarzą nowej kampanii polskiej marki Just Paul!

Modelka, chętnie bierze udział w kampaniach różnych marek. Tym razem nawiązała współpracę ze znaną wśród celebrytów, polską marką Just Paul. Znamy ceny produktów, których twarzą jest Paulina Krupińska!

Paulina Krupińska dla Just Paul

Sesja zdjęciowa kolekcji odbyła się w wesołym miasteczku. Ubrania od Just Paul doskonale się prezentowały na tle karuzel, które wielu z nas doskonale pamięta z dziecięcych lat. Paulina Krupińska pozuje w sukience midi, która doskonale sprawdzi się nie tylko jesienią, ale również latem. Grochyfalbany dodają uroku każdemu lookowi! Za czarną kreację z długim rękawem, którą ma na sobie modelka, trzeba zapłacić 550 zł. Beżowe, długie płaszcze to kolejny „must have” w szafie każdej fashionistki! Just Paul doskonale o tym wie, dlatego ich projektanci stworzyli produkt minimalistyczny, a zarazem spektakularny! Ten model na stronie marki znajdziemy za 1450 zł. W kolekcji, której twarzą jest była Miss Polonia, znajdziemy również kreacje, które idealnie sprawdzą się podczas sylwestrowego szaleństwa! Cekiny, frędzle i falbany to strzał w dziesiątkę!

Paulina Krupińska twarzą sieci Rossmann

W tym roku, Paulina Krupińska, nie może narzekać na brak zajęć. Wiosną została twarzą Rossmanna, zastępując tym samym gwiazdy popularnego serialu „Przyjaciółki: Małgorzatę Sochę, Joannę Liszowską, Anitę Sokołowską i Magdalena Stużyńską. Modelka pojawia się nie tylko w spotach reklamowych, ale również katalogu i na plakatach w całej Polsce. 

Zobacz wideo

Paulina Krupińska i Ewa Chodakowska

Modelka brała udział w jednym z tanecznych programów „Dance, Dance, Dance”. Razem z wieloletnią przyjaciółką, Klaudią Halejcio, co tydzień przygotowywały nowe układy taneczne. W jury zasiadała, znana trenerka fitness, Ewa Chodakowska. Ostra wymiana zdań między paniami podczas jednego z odcinków, przeniosła się do sieci, tworząc spór, który śledziły miliony Polaków. Obie bohaterki skorzystały ze swojego Instagrama, aby wyjaśnić swoim fanom sytuację i zażegnać konflikt.