Byłyśmy na światowej premierze nowej aeroprostownicy Dyson! Pokazujemy kulisy eventu

W ostatnim czasie na europejskim rynku pojawiła się nowość marki Dyson - innowacyjna aeroprostownica, która prostuje włosy z pomocą ciepłego lub chłodnego powietrza. Podczas trwającego już Fashion Weeku miałyśmy możliwość odwiedzić Paryż i uczestniczyć w globalnym evencie inaugurującym pojawienie się tego sprzętu. Na wydarzeniu pojawił się sam sir James Dyson!

W trakcie Tygodnia Mody Paryż aż tętni życiem. Jego ulice przepełnione są barwnymi stylizacjami, za którymi trudno się nie obejrzeć. Wszechobecna sztuka, historia przeplatająca się z nowoczesnością i niepowtarzalny klimat tego miasta to idealny przepis na udany event. 

Premiera Dyson Airstrait w ParyżuPremiera Dyson Airstrait w Paryżu fot. Joanna Szczurek, materiały prasowe

Premiera aeroprostownicy odbyła się w La Gaîté Lyrique, czyli w cyfrowym centrum sztuki i muzyki nowoczesnej. Architektura tego miejsca była idealnym tłem dla głównej bohaterki wieczoru – nowej prostownicy Airstrait. Na wydarzeniu pojawiło się szerokie grono influencerów i przedstawicieli prasy z całego świata.

Premiera Dyson Airstrait w ParyżuPremiera Dyson Airstrait w Paryżu fot. Joanna Szczurek

Sir James Dyson opowiedział nam o historii marki, a przede wszystkim o całym procesie tworzenia Airstrait i o mechanizmach jej działania. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego ciśnienia i kąta przepływu powietrza, jesteśmy w stanie wyprostować mokre włosy przy stosunkowo niskiej temperaturze. Dzięki temu unikniemy zniszczenia struktury włosa, a do tego zaoszczędzimy sporo czasu. Po zgłębieniu wiedzy teoretycznej, która została przekazana przez samego założyciela marki, mogliśmy zobaczyć jak sprzęt działa na żywo! Na scenie pojawił się Matthew Collins, który jest fryzjerem gwiazd, a także ambasadorem Dyson. Pokazał jak używać Airstrait na każdym rodzaju włosów – od tych delikatnie puszących się, aż po mocno kręcone.

Premiera Dyson Airstrait w ParyżuPremiera Dyson Airstrait w Paryżu fot. Joanna Szczurek

James Dyson zaprezentował też nowy w gamie marki produkt, co było sporym zaskoczeniem dla publiczności! Jest to nowa suszarka Supersonic R, która zaskakuje designerskim wyglądem i zastosowanymi w niej technologiami. Już wkrótce ma być dostępna w sprzedaży.

Premiera Dyson Airstrait w ParyżuPremiera Dyson Airstrait w Paryżu fot. Joanna Szczurek

Premierowo miałyśmy też okazję zobaczyć inne nowości marki Dyson, między innymi słuchawki z funkcją oczyszczania powietrza. Poznałyśmy też całą gamę kolorystyczną innych produktów, między innymi kultowej suszarki Supersonic. Wersja w kolorze perłowym będzie miała premierę w okolicach Dnia Matki.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie!

Więcej o Airstrait przeczytacie na dyson.pl i TUTAJ.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.