Innowacyjny sprzęt Dyson już w Polsce. Aeroprostownica Airstrait pozwala na wyprostowanie mokrych włosów w niskiej temperaturze

Marka Dyson wprowadza na europejski rynek nowy produkt, który może zrewolucjonizować branżę. Dzięki aeroprostownicy Airstrait wyprostujesz mokre włosy bez ryzyka uszkodzeń! Najnowszy produkt marki jest już dostępny w Polsce.

Jak działa Dyson Airstrait?


Podczas prostowania pasmo włosów jest podtrzymywane przez dwa ramiona prostownicy, z których dyfuzory wypuszczają silny, skupiony strumień powietrza, susząc i jednocześnie prostując mokre włosy. Powietrze jest precyzyjnie podgrzewane i równomiernie rozprowadzane przez pasma włosów bez konieczności stosowania nadmiernej temperatury i bez użycia gorących płytek. Dzięki temu prostowanie zarówno suchych, jak i mokrych włosów jest bezpieczne. Dodatkowo skupiony strumień powietrza zapewnia wygładzenie i wyrównanie włosów. Wszystko za pomocą jednego urządzenia.

Innowacja do każdego rodzaju włosów

Dyson Airstrait jest idealnym zamiennikiem tradycyjnych prostownic, które mogą uszkadzać włosy. Dodatkowym plusem jest możliwość stosowania tego sprzętu na mokrych pasmach, co nie byłoby możliwe w przypadku innego urządzenia. Jest to ogromna oszczędność czasu, a efekt zadowoli osoby zarówno z włosami kręconymi, jak i puszącymi się. 

Dyson AirstraitDyson Airstrait fot. Dyson

Dogłębne zrozumienie tego, jak korzystać z potencjału przepływu powietrza i jak nim umiejętnie sterować, ma fundamentalne znaczenie dla efektywności działania aeroprostownicy Dyson Airstrait™. Wiedza, którą zdobywaliśmy przez ostatnie 25 lat pozwoliła nam na stworzenie naszej pierwszej prostownicy, która umożliwia suszenie i jednoczesne prostowanie mokrych włosów bez gorących płytek i bez uszkodzeń termicznych.

- mówi James Dyson założyciel i główny inżynier marki.

Copyright © Agora SA