Najbardziej wyczekiwana kolekcja Tatuum już w sprzedaży! To kolejna odsłona kampanii z Misiem Uszatkiem

10 listopada premierę miała najbardziej wyczekiwana kolekcja Tatuum z Misiem Uszatkiem! To już kolejna odsłona kampanii z bohaterem kultowego serialu animowanego. Polska marka po raz kolejny zaprasza nas w sentymentalną podróż do wspomnień z dzieciństwa - zarówno Tatuum, jak i Miś Uszatek pochodzą z Łodzi.

Powrót do dzieciństwa 

W duchu TUUGETHER do pracy przy kampanii marka Tatuum zaprosiła swoje klientki! Napisały one, czym są dla nich wspomnienia - kilka cytatów znalazło się na podszewkach kolekcji z Misiem, inne zdobią zdjęcia na witrynach. Marka dostała także tysiące zdjęć z dzieciństwa, w towarzystwie przyjaciół - pluszowych misiów, je także można podziwiać na witrynach w całej Polsce! 

Oto zwycięskie cytaty:

Wspomnienia są jak album ze zdjęciami, to uczucie pojawiające się pod powiekami - niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, na dźwięk lub zapach – przenoszące nas w przeszłość.
Wspomnienia to kieszeń płaszcza mojej mamy. Wsuwałam tam rękę, aby znaleźć ciepło jej dłoni. W miękkiej podszewce ukryte były kasztany.
Najpiękniejsze wspomnienia smakują jak poziomki zebrane w lesie, pachną konwaliami, ciastem z brzoskwiniami, otulają duszę jak ciepły szalik od Mamy. 

Podczas klimatycznej sesji Bogna Sworowska z Misiem Uszatkiem, odtwarzali zdjęcia z dzieciństwa, które zostały nagrodzone w naszym konkursie. To symbol magii, jaka rodzi się z bycia TUUGETHER. To magia, której moc sprawia, że wspomnienia uwiecznione na fotografiach ożywają. 

fot. materiały prasowe

Kapsuła pełna wspomnień 

Tatuum x Miś Uszatek to nie tylko hołd dla wspomnień i emocji. To także uważnie zaprojektowana kolekcja, która konsekwentnie realizuje ideę szafy kapsułowej. W kolekcji zaproponowane zostały modele, które można łączyć ze sobą na wiele sposobów nie zabrakło też produktu a la „kameleon", czyli dwustronnej dzianinowej kurtki. 

Najmocniejszy punkt stanowi szeroki wybór okryć wierzchnich. Zadowolone będą zarówno miłośniczki klasycznych płaszczy, puchowych kurtek i kamizelek, czy modnych w tym sezonie kożuchów. Możecie spodziewać się otulających swetrów oraz bluz w trendzie matchy-matchy, czyli tego samego modelu dla niej, dla niego i dla dzieci. 

fot. materiały prasowe

Uszatkowe skarby

Stylowe torby, portfele, kosmetyczka i unikatowa biżuteria - to tylko mała część tego, co Miś proponuje na prezenty świąteczne! Nie zabraknie uroczych nauszników oraz ciepłych zestawów szalików i czapek, które uzupełniają jesienno-zimowe stylizacje. Na bardzo chłodne dni świetnie sprawdzi się także kubek termiczny - dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych - to nowość w tej odsłonie kolekcji. 

fot. materiały prasowe

Więcej o: