Ponadczasowy styl i miejska nonszalancja w wiosennym wydaniu marki Balagan Studio

Wiosna to doskonała okazja do odrobiny szaleństwa. Polska marka Balagan prezentuje nowe modele butów i torebek inspirowane malarskimi krajobrazami, kolorowymi rekwizytami i kulisami teatralnego rzemiosła. Czym tym razem zaskoczył nas znany brand?

Wiosenna kampania Balagan

Zdjęcia do wiosennej kampanii marki Balagan zrealizowano w murach Teatru Wielkiego w Łodzi. To w otoczeniu teatralnych rekwizytów i malarskich dzieł zaprezentowano nową kolekcje firmy na sezon wiosna-lato 2021! Jeszcze dwa lata temu mogliśmy beztrosko planować wakacje, wyjazdy i cieszyć się wolnością. Dziś, w dobie panującej pandemii, tęsknimy za spontanicznością. Teatr zajmuje bardzo ważną cześć serca założycielek marki Balagan, dlatego wybór tego miejsca nie był przypadkowy.  W kampanii przenosimy się również za kulisy sceny i pracowni artystów. To ukłon w stronę pracy rzemieślników i zwrócenie uwagi na ich ogromną rolę w procesie twórczym. Niewidoczni na scenie, odpowiadają za wizualny efekt spektaklu. Tak samo w Balaganie praca rzemieślników stanowi o jakości produktów, ich trwałości i estetycznemu dopracowaniu, który charakteryzuje markę. 

Nowa kolekcja Balagan

W nowej kolekcji marki Balagan pojawiło się wiele znanych i lubianych bestsellerów brandu. Mokasyny Tefer znajdziemy tym razem w jasnym kolorze. Nie zabrakło odsłaniających kostki modeli Lea i półbuty Ali, które designem nawiązują do bokserskiego obuwia. Nowością są nowe modele balerinek: Pass z delikatnym paskiem na śródstopiu i Mishor z głęboko wyciętym dekoltem subtelnie odsłaniające stopę. Zaskoczeniem są również szpilki, które po raz pierwszy zagościły w kolekcji marki Balagan. Brand nie zapomniał także o supermodnych w tym sezonie loafersy. Firma premierowo postawiła na ręcznie plecione modele. Założycielki marki zdradziły, że już niedługo do sprzedaży trafią produkty wyprodukowane z wegańskich materiałów.  

Zobacz też: najmodniejsze buty na wiosnę 2021!