Biżuteria, która dodaje siły! Ania Kruk z nową, wyjątkową kolekcją AMULETY

Nowa kolekcja AMULETY, którą stworzyła Ania Kruk, kolejny raz zaskoczyła jej fanów. Tym razem projektantka zdecydowała się na niezwykłą biżuterię, która ma być nie tylko pięknym dodatkiem, ale również ma inspirować i dodawać siły. Produkty od dzisiaj można znaleźć w sprzedaży!

Ania Kruk i jej nowa kolekcja AMULETY

Zdecydowana większość  z nas chociaż raz miała w swoim życiu różnego rodzaju amulety, które towarzyszyły nam podczas ważnych wydarzeń. Wiara w ich moc dodawała nam wielokrotnie skrzydeł, co później przełożyło się na mniejsze lub większe sukcesy. Ania Kruk w swojej nowej kolekcji użyła tej nazwy nieprzypadkowo. Biżuteria z linii AMULETY przepełniona jest symboliką, która ma pomagać nam w osiągnięciu zamierzonego celu. Osiem naszyjników niesie za sobą różne przesłania, dzięki czemu wiele z nas będzie mogło znaleźć model idealny dla siebie. Produkty od dzisiaj można kupić za 299 zł w sklepach stacjonarnych brandu oraz online.

AMULETY, nowa kolekcja Ania KrukAMULETY, nowa kolekcja Ania Kruk Mat. prasowe Ania Kruk

Ania Kruk i jej biżuteria z przesłaniem

Dziś moda to nie tylko piękny strój. Dzięki niej możemy wyrazić siebie, swój charakter, a nawet nastrój. To ważne, aby za ubiorem przemawiało znacznie więcej. Pierwszym krokiem w tym kierunku jest świadomy wybór produktów, które mają dla nas jakąś głębszą wartość. Takim przedmiotem z pewnością można nazwać amulet. W nowej kolekcji Ani Kruk znajdziemy m.in. naszyjnik "Jesteś silna", który doda jego właścicielce siły w realizacji planów i marzeń. "Znajdź równowagę" to z kolei propozycja dla fanek spokoju i równowagi w życiu. To tylko dwie z ośmiu możliwości, które przygotowała dla nas marka. 

Projektując je, myślałam o różnych momentach w moim życiu - trudnych decyzjach, zmianach, chwilach zwątpienia, kiedy tak bardzo potrzebowałam wsparcia, czegoś, co pomoże mi uwierzyć w siebie.

- zdradziła Ania Kruk, której projekty  z nowej kolekcji są swego rodzaju manifestem wartości i siły, jaką ma każda z nas! 

AMULETY, nowa kolekcja Ania KrukAMULETY, nowa kolekcja Ania Kruk Mat. prasowe Ania Kruk

Ania Kruk – marka, którą pokochały Polki

Marka Ania Kruk powstała z inicjatywy rodzeństwa, Ani i Wojtka Kruk. Pojawili się na rynku w 2012 roku, a dziś mają już 11 butików na terenie całej Polski. W tym miejscu musimy wspomnieć także o prężnie rozwijającym się sklepie internetowym brandu. Biżuteria, którą tworzą jest skierowana do silnych i odważnych kobiet, które nie boją się ryzyka. Ponadczasowe wzornictwo połączone z najnowszymi trendami sprawia, że ich kolekcje z powodzeniem sprawdzą się na co dzień jak i od święta.

AMULETY, nowa kolekcja Ania KrukAMULETY, nowa kolekcja Ania Kruk Mat. prasowe Ania Kruk