Anna Lewandowska z okazji 7. rocznicy ślubu pokazała wyjątkowe zdjęcia. Jej bajkowa suknia ślubna wciąż zachwyca

Wczoraj 7. rocznicę śluby obchodziła Anna Lewandowska oraz jej mąż Robert. Z tej okazji na Instagramie para opublikowała nowe zdjęcia z wesela, które zaskoczyły ich fanów. Suknia ślubna, którą tego dnia zaprezentowała trenerka fitness to perełka, która do tej pory wzbudza podziw wśród przyszłych Panien Młodych!

Suknia ślubna Anny Lewandowskiej

22 czerwca 2013 roku odbył się bajkowy ślub jednej z najgorętszych par polskiego show-biznesu, Anny i Roberta Lewandowskich. Panna Młoda zdecydowała się na współpracę z Maciejem Zieniem, który wspólnie z nią stworzył przepiękną suknię jak z bajki. Model wyróżnia gorset oraz rozkloszowany dół  w stylu księżniczki. Jak przyznał w jednym z wywiadów projektant, przyszła pani Lewandowska poprosiła o odkryte plecy oraz na jej życzenie dodano halki. Fale utworzone z materiału dodają kreacji lekkości i dziewczęcego charakteru. Model powstał z jedwabnej organzy i tkaniny satynowej, dzięki czemu delikatnie się mieni. Dziś wiele panien młodych czerpie inspirację właśnie z tej sukni, co całkowicie rozumiemy!

Ślub Lewandowskich

Pod koniec czerwca sakramentalne „tak” powiedzieli sobie Anna Stachurska i Robert Lewandowski. To było wydarzenie, na które z niecierpliwością czekali nie tylko fani piłki nożnej, ale niemal cała Polska. W kościele św. Anny w Serocku obecna była nie tylko najbliższa rodzina pary, ale także przyjaciele, znajomi i mnóstwo fotoreporterów. Wychodzące z kaplicy małżeństwo musiało otaczać kilku ochroniarzy. Przyjęcie weselne odbyło się Dworku Złotopolska Dolina w Trębkach Nowych. Jak się okazuje para jest już ze sobą od 12-stu lat. W tym czasie doczekali się wspólnie dwóch córeczek, Klary i Laury.

Moda 2020: najpiękniejsze suknie ślubne

Z powodu panującej pandemii wiele ślubów zostało przełożonych, jednak dziś, gdy sytuacja na świecie zdaje się być ustabilizowana, wiele par decyduje się na tę wyjątkową uroczystość. W tym sezonie liczy się naturalność, a co za tym idzie kreacje w stylu boho to hit, których chyba na dobre rozgościł się w weselnych trendach. Lekkie, zwiewne modele, które nie tylko pięknie się prezentują, ale pozwalają czuć się Pannie Młodej wygodnie podczas tańców przez całą noc. Dla fanek biżuteryjnych akcentów także znajdzie się wiele modnych propozycji. Krój księżniczki ozdobiony cyrkoniami, haftami lub aplikacjami to strzał w dziesiątkę podczas ślubu w stylu glamour.

Więcej o: