Seriale medyczne Netflixa i nie tylko - TOP 5 propozycji, które warto obejrzeć!

Seriale medyczne, które warto obejrzeć? Wybraliśmy TOP 5 propozycji, które cieszą się ogromną popularnością! Czołówkę otwiera nie kto inny - Doktor House!

1. Najlepsze seriale medyczne - House

Doktor Gregory House ma kiepskie poczucie humoru i niezwykła charyzmę, dzięki której mimo trudnego charakteru potrafi zatrzymać przy sobie ludzi. Lekarz ten ma niezwykły tok myślenia, dzięki któremu zawsze udaje mu się wyleczyć nawet najbardziej skomplikowane przypadki medyczne. Prowadzi własne śledztwa, chodzi o lasce, jest uzależniony od leków i kocha go cały świat. Ten serial medyczny zasługuje na miano kultowego! 

2. Popularne seriale medyczne, które warto obejrzeć - Chirurdzy

ChirurdzyChirurdzy Fot. Plakat promocyjny

Serial medyczny ukazujący realia pracy chirurgów w jednym z szpitali w Seattle. Główną bohaterką jest Meredith Grey, córka wybitnej lekarki, stażystka, która  właśnie rozpoczyna staż w owym szpitalu. Razem z nią pracę rozpoczyna kilkoro zdolnych studentów, z których tylko niewielu przetrwa koszmar, którym jest praca bez wytchnienia i snu, walka pełna współzawodnictwa i podporządkowywanie się despotycznym przełożonym. 

3. Seriale medyczne Netflix - Medical Police

Serial medyczny "Medical Police" stworzony przez niezrównany zespół odpowiedzialny za "Childrens Hospital", to opowieść o dwójce amerykańskich lekarzy, którzy pracują w szpitalu pediatrycznym w São Paulo w Brazylii. Szczęśliwym trafem odkrywają wirusa, który zagraża cywilizacji. Serial Medical Police to trzy w jednym: napakowany akcją thriller, owiana tajemnicą historia miłosna, a przede wszystkim serial komediowy,

Medical PoliceMedical Police Fot. Netflix

4. Serial medyczny, który okazał się hitem - Ostry dyżur

Ostry dyżurOstry dyżur Fot. Plakat

Każdy odcinek Ostrego dyżuru opowiada o nowym przypadku w jednym z amerykańskich szpitali. Zobaczcie jak Carter, Kovac, Neela, Abby i inni radzą sobie jako personel medyczny!

5. Serial medyczny - Hoży Doktorzy

Hoży DoktorzyHoży Doktorzy Fot. Plakat

Serial medyczny opowiada historie kilku pracowników Szpitala Świętego Serca. Oglądając go poznacie m.in. doktora Johna Doarian, neurotyczna doktorkę Elliot Reid oraz Chrisa Turka, który choruje na samouwielbienie. To połączenie czarnego humoru, w którym tragedia miesza się ze śmiechem. 

Więcej o: