Top 10 Netflix Polska - lista najpopularniejszych filmów i seriali. Zobacz, co warto obejrzeć!

Top 10 Netlflix Polska to niezwykle przydatna lista dla każdego, kto szuka nowego serialu albo ciekawego filmu. Zobacz, co teraz najchętniej oglądają Polacy. Może znajdziesz coś ciekawego dla siebie!

Platforma Netflix codziennie publikuje listę najchętniej oglądanych w naszym kraju filmów i seriali. Jeśli nie wiesz, co oglądać, może to być dla ciebie świetną inspiracją. Warto obserwować top 10 Netflix Polska i być na bieżąco z trendami, gdyż znajdują się wśród nich tytuły naprawdę godne uwagi. Różnorodność sprawia, że każdy z nas może wybrać coś dla siebie. Seriale sensacyjne, romantyczne, młodzieżowe oraz reality show - nasza polska lista jest naprawdę zróżnicowana. A jak wygląda top lista Netflix 07.06.2021? Oto jakie seriale i filmy warto teraz zobaczyć! 

Top 10 Netflix Polska - najlepsze seriale i filmy (07.06.2021) 

Zastanawiasz się, czy twój ulubiony serial znalazł się na liście albo chcesz upolować coś całkiem nowego, aby urozmaicić swoją serialowo-filmową kolekcję? Ta lista ci w tym pomoże! Oto najpopularniejsze seriale i filmy na Netflixie! 

1. Lucyfer 

Już są! Nowe i długo wyczekiwane odcinki Lucyfera. Fani serialu z pewnością zdążyli obejrzeć już wszystkie. Co tym razem czeka naszego piekielnie przystojnego bohatera oraz jego wierną policjantkę? Jeśli jeszcze nie znasz Lucyfera, to może warto nadrobić braki? 

 

2. Łasuch 

Film z wątkami post-apokaliptycznymi. Gus to pół-chłopiec pół-jeleń. Pewnego dnia odkrywa, że świat został zniszczony, a on musi poradzić sobie w grupie złożonej z hybryd takich jak on. Świetny film na odbiorcy w każdym wieku! 

 

3. Xtreme

Film sensacyjny z 2021. Mijają dwa lata odkąd zabito syna i ojca emerytowanego zabójcy. Postanawia w końcu wdrożyć swój plan zemsty w życie i zabić brata, który jest odpowiedzialny za tę zbrodnię. 

 

4. Legion samobójców 

Doskonały film na podstawie komiksów Marvela. W Belle Reve roi się od złoczyńców. Grupa najgorszych przestępców ma za zadanie się z nimi rozprawić. Ostra jazda z ulubioną przez wielu, szaloną Haley Quinn. 

 

5. Odnajdę cię

Polski film sensacyjny z 2018 roku. Lena zostaje uprowadzona. Zrozpaczona matka policjantka decyduje się popełnić przestępstwo, aby ją uratować. 

 

6. Ragnarok

Na Netflix zawitał też drugi sezon serialu Rangarok. Serial opowiada o grupce dorastających przyjaciół, którzy muszą stawić czoło niebezpiecznym zmianom klimatycznym. Odcinki trzymają w napięciu i zapewniają dużo emocji! 

 

7. Kto zabił Sarę? 

Na listę top 10 Netflix Polska powraca serial Kto zabił Sarę. Opowiada o Alexie, który został skazany za zabójstwo swojej siostry. Jest niewinny. Postanawia zemścić się na prawdziwym zabójcy. Najpierw musi go jednak znaleźć. Czy dowiemy się kim on jest w drugim sezonie? 

 

8. Policja i rasizm 

Policjatka przypadkowo nagrywa egzekucję nieuzbrojonego dilera, przez co staje się poszukiwaną numer jeden w mieście. Dramat kryminalny z 2019 roku. Trzyma mocno w napięciu.

 

9. Czarna lista 

Ósmy sezon serialu właśnie pojawił się na platformie. Co tym razem czeka sprytnego Raymonda? 

 

10. Black Space 

Serial o detektywie prowadzącym śledztwo w sprawie napaści i krwawej masakry w izraelskim liceum. Sprawcy mieli na sobie maski jednorożca. Trzyma w napięciu! 

 

Zobacz też: wygodne dresy do leniuchowania w domu na Avanti24.pl!

Zobacz też: T-shirty z postaciami z bajek i filmów na Avanti24.pl

Tak wygląda lista top 10 Netflix Polska. Która z tych propozycji przypadła ci najbardziej go gustu?