Top 10 Netflix Polska - lista najpopularniejszych filmów i seriali. Zobacz, co warto obejrzeć!

Top 10 Netlflix Polska to niezwykle przydatna lista dla każdego, kto szuka nowego serialu albo ciekawego filmu. Zobacz, co teraz najchętniej oglądają Polacy. Może znajdziesz coś ciekawego dla siebie!

Platforma Netflix codziennie publikuje listę najchętniej oglądanych w naszym kraju filmów i seriali. Jeśli nie wiesz, co oglądać, może to być dla ciebie świetną inspiracją. Warto obserwować top 10 Netflix Polska i być na bieżąco z trendami, gdyż znajdują się wśród nich tytuły naprawdę godne uwagi. Różnorodność sprawia, że każdy z nas może wybrać coś dla siebie. Seriale sensacyjne, romantyczne, młodzieżowe oraz reality show - nasza polska lista jest naprawdę zróżnicowana. A jak wygląda top lista Netflix 10.05.2021? Oto jakie seriale i filmy warto teraz zobaczyć! 

Top 10 Netflix Polska - najlepsze seriale i filmy (10.05.2021) 

Zastanawiasz się, czy twój ulubiony serial znalazł się na liście albo chcesz upolować coś całkiem nowego, aby urozmaicić swoją serialowo-filmową kolekcję? Ta lista ci w tym pomoże! Oto najpopularniejsze seriale i filmy na Netflixie! 

1. Sexify 

Nowy polski serial, który został już porównany do popularnego serialu dla nastolatków Sex Education. Młode studentki postanawiają stworzyć specjalną aplikację dla kobiet, która pomoże im w rozwijaniu przyjemności seksualnej. Dużo zwariowanych akcji, ostrych wątków oraz szalone bohaterki. Rozrywka na kilka wieczorów!

 

2. Dziedzictwo Jowisza

Świetny serial oparty na komiksach Marka Millara i Franka Quitely'ego. Starsi superbohaterowie postanawiają przekazać pałeczkę młodszemu pokoleniu. Młodzi muszą jednak zdobyć uznanie wśród społeczności, co nie jest łatwe. 

 

3. The Innocent

Hiszpański serial opary na powieści Harlana Cobena. Opowiada o mężczyźnie, który pewnego dnia chciał zapobiec bójce, co skończyło się zabójstwem. Po latach stara się wrócić do normalności u boku ukochanej Olivii. Nagle dostaje telefon od wybranki serca, który wywraca jego życie do góry nogami. Sytuacji nie ułatwia mu również zawzięta policjantka.

 

4. The Sinner 

Trzeci sezon popularnego serialu. Każdy sezon poświęcony jest zupełnie innemu wątkowi. Wszystko zaczęło się od Cory, która pewnego dnia podczas spaceru dźga nożem nieznajomego mężczyznę. Nie ma pojęcia, co skłoniło ją do tego czynu. Nowy sezon poświęcony jest przypadkowi Jaimiego. 

 

5. Szybcy i wściekli: Hobbs i Shawn 

Znany z kilku części Szybkich i Wściekłych Hobbs - stróż prawa, musi połączyć swoje siły z wyrzutkiem społecznym Deckardem Shawnem. Tylko razem są w stanie zapanować nad cybernetycznie zmodyfikowanym przestępcą. 

 

6. Szkoła zabójców 

Szalony serial dla nastolatków i nie tylko. Pewnego dnia bezdomny nastolatek dostaje propozycję dołączenia do szkoły, w której uczą się potomkowie największych zbrodniarzy. Jego życie zmienia się diametralnie. 

 

7. Late Night 

Film z 2019 roku. Gospodyni popularnego show ma zostać zwolniona. Postanawia walczyć o swój program. Zatrudnia kobietę hinduskiego pochodzenia, która odmienia jej życie oraz zwraca uwagę na wiele cennych aspektów jej pracy. 

 

8. Mitchellowie kontra maszyny 

Śmieszna animacja dla dzieci i dorosłych. Pewnego dnia rodzina Mitchellów niefortunnie staje się świadkiem apokalipsy robotów. Okazuje się, że są jedyną nadzieją ludzkości na ocalenie. 

 

9. Cień i kość 

Długo wyczekiwany serial Netflixa na podstawie książki Leigh Bardugo. Opowiada o uniwersum Griszów i świecie ogarniętym wojną. Młoda, osierocona żołnierka Alina Starkov odrywa w sobie moc, która może pomóc jej ocalić świat przed złem i Fałdą Cienia. Wciągający i przyprawiający o dreszcze! 

 

10. New Amsterdam 

To prawdziwa gratka dla miłośników seriali o lekarzach. Szpital New Amsterdam traci na świetności. Lekarz Max Goodwin stara się go ocalić. Nakręcono trzy sezony tego serialu, w Polsce dostępne są w tej chwili dwa. Serial widnieje na liście Netflix top 10 już od paru tygodni! 

 

Zobacz tez: wygodne dresy do leniuchowania w domu na Avanti24.pl!

Zobacz też: T-shirty z postaciami z bajek i filmów na Avanti24.pl

Tak wygląda lista top 10 Netflix Polska. Która z tych propozycji przypadła ci najbardziej go gustu?