Top 10 Netflix Polska - lista najpopularniejszych filmów i seriali. Zobacz, co warto obejrzeć!

Top 10 Netlflix Polska to niezwykle przydatna lista dla każdego, kto szuka inspiracji na nowy serial albo ciekawy film. Zobacz, co teraz najchętniej oglądają Polacy. Może znajdziesz coś ciekawego dla siebie!

Platforma Netflix codziennie publikuje listę najpopularniejszych filmów i seriali, które pokazują propozycje najczęściej oglądane w naszym kraju. Jeśli nie wiesz, co oglądać, to może to być dla ciebie świetna inspiracja. Warto obserwować top 10 Netflix Polska i być na bieżąco z trendami, gdyż wśród nich znajdują się naprawdę godne uwagi tytuły. Różnorodność sprawia, że każdy z nas może wybrać coś dla siebie. Seriale sensacyjne, romantyczne, młodzieżowe oraz reality show. Nasza polska lista jest naprawdę zróżnicowana. A jak wygląda top lista Netflix 19.10.2020? Oto, jakie seriale i filmy warto teraz zobaczyć! 

Top 10 Netflix Polska - najlepsze seriale i filmy (19.10.2020) 

Zastanawiasz się, czy twój ulubiony serial znalazł się na liście albo chcesz upolować coś całkiem nowego, aby urozmaicić swoją serialowo-filomową kolekcję? Ta lista ci w tym pomoże! Oto najpopularniejsze seriale i filmy na Netflixie!

1. Boże Ciało

Głośny polski film, który zdobył wiele pozytywnych recenzji. Opowiada o młodym Danielu, który został warunkowo wypuszczony z poprawczaka. Wyjeżdża, by rozpocząć pracę w stolarni. Jednak zamiast tego zaczyna udawać księdza. Film oparty na faktach. Szokuje i wzrusza zarazem. 

 

2. The Lake

Rosyjski serial przedstawiający apokaliptyczną wizję końca naszej cywilizacji. W obliczu tragedii niektórzy ludzie postanawiają poświecić wszystko, co mają, by ratować ludzkość i życie innych. Czeka ich brutalna walka o lepsze jutro.

 

3. Emily w Paryżu 

Na pierwszym miejscu znalazł się serial, który zdobył w naszym kraju sporą popularność. Emily w Paryżu opowiada o młodej, ambitnej menadżerce, która dostała wymarzoną posadę w stolicy Francji. Miasto skrywa dla niej wiele niespodzianek. Nowe wyzwania, miłość i zabawne chwile. Świetny serial dla relaksu.

 

4. Nawiedzony dwór w Bly 

Mroczny serial o duchach i nie tylko. W jednej z głównych ról zobaczymy Victorię Pederetti, która wcielała się w postać Love w serialu Ty. Nawiedzony dwór w Bly opowiada o aur pair, która przyjeżdża opiekować się dziećmi. Dom, w którym mieszkają skrywa wiele mrocznych tajemnic. 

 

5. Rewolucja

Serial kostiumowy ukazujący francuską rewolucję z nieco innej strony. Joseph Guillotin - przyszły wynalazca gilotyny, odkrywa tajemniczego wirusa, który sprawia, że arystokraci zaczynają zabijać zwykłych ludzi. To mroczna i nieco kontrowersyjna opowieść, którą warto zobaczyć. 

 

6. Psi patrol

Tym razem coś dla najmłodszych, czyli bardzo popularna animacja Psi patrol. To opowieść o drużynie dzielnych piesków i ich mentorze. Razem ratują świat i dzieci w opresji. Gwarantowana super zabawa dla każdego dziecka!

 

7. Proces Siódemki z Chicago 

Dramat sądowy o jednym z najsłynniejszych procesów w historii USA. Pokojowy protest Krajowej Konwencji Narodowej w 1968 roku nagle przerodził się w brutalne starcie z Gwardią Narodową. Organizatorów protestu oskarżono o zamach stanu. 

 

8. Poradnik łowczyni potworów

Horror rodzinny o opiekunce, która w Halloween rozpoczyna pracę u pewnej rodziny. Nie przypuszcza, że tego dnia czeka na nią wiele wyzwań. Musi uratować dziecko porwane przez potworów. Świetny film na rodzinne spędzenie Halloween. 

 

9. Hubie ratuje Halloween

Pozostajemy w mrocznym klimacie, ale tym razem komediowym. Film opowiada o strachliwym Hubie z Salem, który ma bardzo dobre serce. Postanawia bronić mieszkańców miast przed złem w trakcie Halloween. Szereg zaskakujących sytuacji sprawi, że uśmiejesz się do łez.

 

 10. Przemytnik

Film kryminalny z Clintem Eastwoodem. 80-letni Earl stracił prawie wszystkie swoje pieniądze i rodzinę. Nagle dostaje ofertę pracy jako kierowca. Niczego nie świadomy, został niechcący przemytnikiem narkotyków, które należą do jednego z meksykańskich kartelów. 

 

Tak wygląda lista top 10 Netflix Polska. Która z tych propozycji przypadła ci najbardziej go gustu?