Top 10 Netflix Polska - lista najpopularniejszych filmów i seriali. Zobacz, co warto obejrzeć!

Top 10 Netlflix Polska to niezwykle przydatna lista dla każdego, kto szuka inspiracji na nowy serial albo ciekawy film. Zobacz, co teraz najchętniej oglądają Polacy. Może znajdziesz coś ciekawego dla siebie!

Platforma Netflix codziennie publikuje listę najpopularniejszych filmów i seriali, które pokazują propozycje najczęściej oglądane w naszym kraju. Jeśli nie wiesz, co oglądać, to może to być dla ciebie świetna inspiracja. Warto obserwować top 10 Netflix Polska i być na bieżąco z trendami, gdyż wśród nich znajdują się naprawdę godne uwagi tytuły. Różnorodność sprawia, że każdy z nas może wybrać coś dla siebie. Seriale sensacyjne, romantyczne, młodzieżowe oraz reality show. Nasza polska lista jest naprawdę zróżnicowana. A jak wygląda top lista Netflix 27.07.2020? Oto, jakie seriale i filmy warto teraz zobaczyć! 

Top 10 Netflix Polska - najlepsze seriale i filmy (27.07.2020) 

Zastanawiasz się, czy twój ulubiony serial znalazł się na liście albo chcesz upolować coś całkiem nowego, aby urozmaicić swoją serialowo-filomową kolekcję? Ta lista ci w tym pomoże! Oto najpopularniejsze seriale i filmy na Netflixie!

1. The Kissing Booth 2 

Na pierwszym miejscu listy Top 10 Netflix znalazła się druga część popularnego filmu dla nastolatków The Kissing Booth. Główna postać Elle spędziła wymarzone wakacje ze swoim ukochanym. Jednak ten musiał wyjechać na Harvard. Postanowili trwać w związku na odległość. Tym czasem w szkole pojawia się nowy, przystojny chłopak Marko. Co się wydarzy? 

 

2. Przeklęta

Przeklęta szturmem wkroczyła na platformę Netflix. Legenda arturiańska opowiedziana z perspektywy kobiety, a konkretnie dziewczyny o imieniu Nimue. W tej roli zobaczymy znaną z 13 powodów Katherine Langford, która poradziła sobie świetnie. Świetne efekty specjalne i magia, która potrafi oczarować.

 

3. Zenek 

Na trzecim miejscu listy Top 10 Netflix Polska znalazł się film biograficzny przedstawiający losy najpopularniejszego artysty dico polo, czyli Zenka Martyniuka. Ukazuje jak z pełnego optymizmu chłopca ze wsi, wyrosła prawdziwa gwiazda. Film pełen muzyki, który porywa serca. 

 

4. Milf

Komedia romantyczna opowiadająca o trzech kobietach po 40-tce. Mają złamane serca i postanawiają je wyleczyć wycieczką do południowej Francji. Imprezują i poznają nowych, młodszych kochanków. Film udowadnia, że nigdy nie jest za późno na dobrą zabawę i czerpanie z życia, co najlepsze.

 

5. Dark desire 

Nowy serial meksykański Netflix w duchy erotyczno-psychologicznym. Zamężna Alma, wykładowca prawa, spędza tajemniczy weekend poza domem i wdaje się w romans. Cała ta sytuacja zmusza ją do analizy jej obecnego życia i obserwacji ludzi wokół niej. W roli głównej zobaczymy znaną z wielu seriali meksykańskich Maitę Perroni. Mogliśmy ją oglądać miedzy innymi w Nie igraj z aniołem lub serialu Kotka.

 

6. Unlocked (Tożsamość zdrajcy)

Film sensacyjny z Olrando Bloomem, Johnem Malkovichem i Michaelem Douglasem. Londyn może stać się celem ataku biologicznego. Jedynie agentka CIA i szpieg M15 mogą ocalić miasto i powstrzymać je od zagłady. 

 

7. Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)

Serial o niezdarnym i zagubionym nastolatku, którego rzuciła dziewczyna i o jego niepełnosprawnym przyjacielu, który jest uzdolnionym programistą. Razem otwierają sklep internetowy z narkotykami. Niedawno na Netflixie pojawił się drugi sezon. Śmieszne dialogi i zaskakujące wydarzenia zapewniają świetną rozrywkę. 

 

8. Oblicze mroku 

Thriller, który wywoła gęsią skórkę. Opowiada o prześladowanej przez nastolatków. Pewnego dnia zwierza się o problemach swojemu odbiciu w lutrze. Okazuje się, że dziewczyna po drugiej stronie to żądna zemsty, bezwzględna Airam, która chce zabijać. 

 

9. The Old Guard

Film fantasy połączony z kinem akcji. Czwórka zaprawionych w boju o ludzkość nieśmiertelnych odnajduje kobietę, która również jest nieśmiertelna i ma supermoce. Razem stają do walki z wrogami, którzy chcą odebrać im ich moce. Pełne adrenaliny sceny i dużo emocji na wieczór. 

 

10. The Kissing Booth 

Na ostatnim miejscu Top 10 Netflix znalazła się pierwsza część filmu The Kissing Booth, w której poznajemy Elle, jej przyjaciela Lee i ukochanego Noah. Pierwszy pocałunek Elle ma zmienić o wiele więcej w jej życiu niż myślała. Warto sobie przypomnieć zanim, zdecydujesz się obejrzeć drugą część. 

 

Tak wygląda lista top 10 Netflix Polska. Która z tych propozycji przypadła ci najbardziej go gustu? 

Więcej o: