Dramaty Netflix 2020. Ranking 40 najlepszych filmów i seriali

Nie każdy film i serial musi mieć dobre zakończenie. Komedie romantyczne nie zawsze mają wiele wspólnego z rzeczywistością, ale są od niej odkocznią i potrafią poprawić humor. Jeśli jednak twardo stąpasz po ziemi i masz ochotę na interesujący dramat Netflixa, to koniecznie sprawdź nasz ranking seriali i filmów dramatycznych, które obejrzysz na platformie. Wybraliśmy aż TOP 40 propozycji!

Filmy dramatyczne Netflix

Filmy dramatyczne mają na celu wzbudzenie emocji widza nie tylko pozytywnych, ale i negatywnych. Filmy dramatyczne Netflixa mają mocną i poruszającą fabułę, a przede wszystkim dają do myślenia. Najczęściej filmy dramatyczne Netflixa mają fabułę obyczajową lub romantyczną, która z pewnością przypadnie do gustu kobietom. Jeśli szukasz propozycji na wieczór to wybraliśmy TOP 10 filmów dramatycznych Netflixa. 

Dramaty Netflix ranking - TOP 20 seriali dramatycznych

Wybraliśmy seriale dramatyczne, które obejrzycie na Netflixie. Aż 20 gorących tytułów, które przypadną zarówno kobietom i mężczyznom. Podzieliliśmy je na lekkie i przyjemne (jak na ten gatunek) seriale dramatyczne Netflixa dla kobiet, oraz te z dreszczykiem emocji, które warto obejrzeć w towarzystwie. Oglądając je poznacie nie tylko ciekawych bohaterów, ale będziecie świadkami nieoczekiwanych zwrotów akcji! 

Ostatnio na prawie wszystkich listach rankingowych Netflixa znajdziecie tytułu hiszpańskich seriali i filmów, na których punkcie świat oszalał! Są to m.in. Dom z papieru - La casa de papel, którego nie docenili Hiszpanie i dopiero, gdy serial wykupił Netflix, okazało się, że to hit na miarę wszech czasów. Jeśli nie znasz jeszcze przygód Profesora, Tokio, Denvera, Rio i Nairobi - to jeśli chcesz być na czasie - koniecznie nadrób zaległości. 

Seriale dramatyczne na Netflixie, które pokochają kobiety: 

 1. Telefonistki
 2. Szkoła dla elity
 3. Riverdale
 4. Velvet
 5. The "A" List

Seriale dramatyczne Netflixa, które warto obejrzeć we dwoje

 1. TY
 2. Ania, nie Anna
 3. Dynastia
 4. Plotkara
 5. Lucyfer 
 6. Seria niefortunnych zdarzeń
 7. Znaki
 8. The 100
 9. House of Cards
 10. Orange is the New Black

Seriale dramatyczne Netflixa, które możesz obejrzeć w rodzinnym gronie

 1. Kochane kłopoty
 2. Skazany na śmierć
 3. Wybory Paytona Hobarta
 4. Trzynaście powodów
 5. Dom z papieru

Dramaty Romantyczne - TOP 20 filmów, które obejrzysz na Netflixie

Wybraliśmy aż 20 tytułów dramatów romantycznych, które obejrzycie na Netflixie. Wiele z nich to prawdziwe hity prosto z Hollywood. Jeśli zawsze chcieliście obejrzeć światowe produkcje, o których było naprawdę głośno, to wystarczy, że odpalicie Netflixa. Czekaja na was między innymi: Ciekawy przypadek Benjamina Buttona z przystojnym Bradem Pittem, którego proces starzenia przeczy wszelkim prawom fizyki i biologii. Oprócz tego warto obejrzeć np. Terminal z Tomem Hanksem lub Truman Show o mężczyźnie, który dosłownie żyje w serialu, a jego losy śledzi cały świat.. W rankingu topowych dramatów romantycznych nie mogło zabraknąć Wirującego seksu - Dirty Dancing i niesamowity Patrick Swayze - to porostu trzeba sobie przypomnieć - idealna propozycja na sobotni wieczór. 
Jeśli jesteś miłośniczką serialu Plotkara i przygód Sereny von der Woodsen to koniecznie zobacz w Blake Lively w nieco innym wydaniu w melodramacie - Wiek Adeline, to opowieść o kobiecie, która się nie starzeje od momentu, gdy miała wypadek. Jej samochód wpadł do jeziora, w które trafiła błyskawica. Adeline przeżyła, ale od tego momentu przez wiele lat na jej skórze nie pojawiła się ani jedna zmarszczka, a na głowie nie pojawił się ani jeden siwy włos. Dla jednych to powód dla szczęścia - dla niej powód do życia w ukryciu, ciągłych przeprowadzek i ucieczki przed policją, która zaczęła nabierać podejrzeń. Adeline boi się tylko jednego - że szczęśliwie się zakocha, ale to nie będzie osoba, z którą kiedyś się zestarzeje, dlatego ucieka przed mężczyznami. 

 1. Dom nad jeziorem
 2. Och życie
 3. Wiek Adeline
 4. Dirty Dancing
 5. Ciekawy przypadek Benjamina Buttona
 6. Bezpieczna przystań
 7. Szczęściarz
 8. Terminal
 9. Rozważna i romantyczna
 10. Palmy w śniegu
 11. Piękne istoty
 12. Tamte dni, tamte noce
 13. Burleska
 14. Wszystkie jasne miejsca
 15. Miłość ma dwie twarze
 16. Tylko Ciebie chcę
 17. Skąd wiesz?
 18. Truman Show
 19. Palmy w śniegu
 20. Kochane kłopoty - rok z życia
Więcej o: